درباره ی ما

شرکت گلستان نوبر سبز گرگان.
این شرکت با هدف افزایش کیفیت محصولات داخلی فعالیت فروش خود را در داخل و بیرون از کشور با همسایه ها از قبیل عمان، عراق، پاکستان، ترکیه، سوریه و سایر کشورها آغاز نموده است.

شرکت ما انواع محصولات نیمه پخته خلال سیب زمینی، ذرت مکزیکی، نخود سبز، هویج مکعب و مخلوط سبزیجات را تولید می نماید. خدمات به مشتریان عزیز یکی از هدف های ما به شمار می آید، ما بدون هیچ واسطه ای این محصولات را در اختیار شما قرار می دهیم.

کشورهای زیادی با ما همکاری می کنند، اگر شما هم می خواهید به مشتریان ما تبدیل شوید، برای مشاوره و سفارش محصول از طریق راه های ارتباطی اعلام شده، با ما تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش در تمامی ساعات شبانه روز منتظر پاسخگویی به شما هستند.

این وب سایت در زمینه ی فروش خلال سیب زمینی نیمه آماده منجمد از خدمات نوین استفاده می کند. ما با ادغام فناوری در فروش محصولات خاص خود توانسته ایم، تا بازار خاص این محصولات را در ایران به وجود آوریم. از این رو ما می توانیم منافع اقتصادی بیشتری را برای ذینفعانی که این گونه معاملات را انجام می دهند، فراهم آوریم.

خریداران نیز می توانند از مزایای خرید مستقیم از تولید کننده ی این محصولات در تمام کشور بهره مند شوند. و این محصول را با قیمت بسیار واقعی تهیه کنند. زیرا تمامی واسطه هایی که منجر به افزایش غیرواقعی قیمت در بازار می شوند، از میان برداشته می شود.

راه های ارتباطی:

  شماره تلفن مدیر عامل: 989112800209+

      شماره تماس ثابت: 01732550374

       شماره واتساپ: 09115228604

  اینتستاگرام: company.patato@

  پست الکترونیکی: info@patato.ir

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Call Now Buttonتماس بگیرید