فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

قیمت خرید چیپس کیلویی

اکثر نوجوانان و جوانان در هفته چند بار چیپس می خورند. در بین انواع چیپس، چیپس کیلویی جذابیت بیشتری دارد. زیرا در مقایسه با مدل های بسته بندی شده، قیمت بسیار ارزان تری برای خریداران دارد.

چیپس کیلویی چیست؟

همه افرادی که مصرف کننده چیپس هستند، پول زیادی را در مقایسه با کالایی که خریداری می کنند، پرداخت می نمایند. در بازار، بیشتر مصرف کنندگان هزینه زیادی را برای خرید هر بسته چیپس پرداخت می کنند.

برای مثال یک بسته چیپس 60 گرمی در مغازه ها با قیمت 6000 تومن فروخته می شود. در حالی که همین مقدار در خرید به صورت کیلویی دارای قیمتی در حدود 1800 تومان است.

با یک مقایسه ساده دانستیم که قیمت چیپس کیلویی بسیار ارزان تر است و قیمتی که در سوپرمارکت ها برای فروش عرضه شده است، خیلی گران تر است.

چیپس کیلویی چیست؟

چیپس کیلویی در بسته بندی های کارتنی 5 کیلوگرمی عرضه می شود. این محصول دارای گاز نگهدارنده نمی باشد و به همین دلیل دارای مدت ماندگاری کمتری است. این مدت در شرایط معمولی تقریبا 3 ماه است.چیپس کیلویی چیست؟

خرید چیپس بسته بندی به صورت کیلویی

چیپس های بسته بندی شده دارای قیمت های بیشتری می باشند. زیرا برای تولید آن ها به نایلکس نیاز است. هم چنین لازم است هزینه چاپ عکس و برند نیز بر روی آن ها پرداخت شود.

همین عامل سبب می شود که قیمت این محصول بیشتر باشد. با این حال چیپس بسته بندی شده دارای مشتری های زیادی می باشد. زیرا می تواند امکان خرید را برای مصرف کنندگان خرده در سطح فروشگاه ها و مغازه ها به وجود آورد.

چنانچه شما نیاز به فروش چیپس بسته بندی به صورت عمده نیاز دارید، می توانید آن را از طریق مجموعه ما سفارش دهید. ما امکانی را برای شما فراهم می آوریم که بتوانید این محصول را با برند خود خریداری نمایید.

خرید چیپس بسته بندی به صورت کیلویی

فروش چیپس کیلویی در تهران

چیپس در طعم های متنوعی تولید می شود. هر روز نیز بر تعداد این طعم ها افزوده می شود. در حال حاضر طعم های اصلی ان که در بازار عرضه می شوند عبارتند از سرکه ای، فلفلی، کچاپ و ساده نمکی.

طعم های دیگری نیز چون پیاز و جعفری، پنیری، لیمویی، ماست و موسیر و غیر نیز تولید می شوند. این طعم ها نیز طرفداران خاص خود را دارند.

چیپس های کیلویی با توجه به قیمت ارزان تری که دارند، بسیار مقرون به صرفه تر هستند. زیرا شما هزینه کمتری را برای هر تراشه پرداخت می کنید.

از این رو عرضه و فروش این محصول در شهر تهران، دارای مشتری های زیادی بوده است. خرید این محصول در تهران برای همگان بسیار دسترس پذیر است.

دیگر هم وطنان نیز می توانند آن را سفارش دهند، تا برایشان ارسال شود. تا بتوانند یک چیپس خوشمزه و با کیفیت را با قیمت خیلی ارزان میل نمایند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.