چیپس

پخش و فروش عمده چیپس با طعم پیتزا

چیپس با طعم پیتزا در بسته بندی های متنوع از طریق همین مرکز برای فروش عرضه می شود. در این مرکز پخش عمده انواع چیپس در سراسر کشور انجام می شود. برای این که بتوانید اطلاعات بیشتری درباره نحوه ثبت سفارش بدست آورید، با واحد  فروش تماس بگیرید. همکاران ما شما را یاری می کنند تا بتوانید چیپس مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

کالری چیپس سیب زمینی با طعم های مختلف

همه می دانیم که چیپس یک میان وعده پر کالری به حساب می آید. از این رو بهتر است که در خوردن آن زیاده روی نشود. اما همه به خوبی می دانیم که نمی توانیم دربرابر چیپس های شور و خوش مزه چیپس مقاومت کنیم.

حتی کسانی که مدت ها در برابر ضررهای چیپس مطالعه کرده اند، اعتراف می کنند که واقعا نمی توانند جلوی خود را برای خوردن چیپس بگیرند. با این حال می توان کمی در خوردن آن صرفه جویی کرد.

معمولا ما هنگام خوردن چیپس خیلی تند چیپس ها را در دهان می گذاریم. باید کمی چیپس ها را آهسته تر بخورید و به خوردن چند دانه اکتفا کنید تا تنها طعم آن را چشیده باشید.

به یاد داشته باشید که یک بسته چیپس سیب زمینی با طعم پیتزا یا طعم های دیگر دارای 223 کالری به همراه 14 گرم چربی و 221 میلی گرم سدیم به بدن شما وارد می کند.

پخش عمده چیپس با طعم پیتزا

قیمت چیپس با طعم پیتزا فله ای

چیپس ها دارای طعم های بسیار متنوعی هستند. هر کدام طرفداران بسیار زیادی دارند. چیپس با طعم پیتزا را می توانید در بسته بندی های سایز کوچک به راحتی از همین مرکز خریداری کنید.

چیپس کالای پرفروشی است و به همین دلیل قیمت آن در بازار اهمیت دارد. از طرفی برای خریداران عمده تهیه این محصول با قیمت مناسب مهم تر است. زیرا آن ها می خواهند با فروش مجدد این محصول به مصرف کنندگان، اقدام به کسب سود و درآمد نمایند.

بسته بندی چیپس فله ای دارای قیمت مناسب تری است. از این محصول برای صادرات استفاده می کنند. زیرا دارای کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسب تری نسبت به بسته بندی های کوچک تر است.

چیپس فله ای در بسته بندی های شبیه گونی عرضه می شود. برای استعلام قیمت این محصول می توانید با مدیر فروش سایت تماس بگیرد. او شما را یاری می کند تا در سریع ترین زمان، ثبت سفارش خود را انجام دهید و این محصول را دریافت نمایید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
پخش چیپس پخش عمده چیپس چیپس با طعم پیتزا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن