فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

فروش عمده چیپس سیب زمینی لیمویی

خرید عمده چیپس سیب زمینی لیمویی را می توانید به صورت شخصی و همین الان انجام دهید، این شرکت انواع طعم های چیپس را برای فروش عرضه نموده است. برای اطلاع از شرایط فروش با ما تماس بگیرید.

انواع چیپس سیب زمینی لیمویی خوشمزه

طعم های چیپس خیلی متنوع هستند. همه آن ها نیز بسیار دلچسب و خوشمزه اند. چیپس لیمویی نیز یکی از خوش مزه ترین و خوش طعم ترین انواع این محصول به شمار می آید.

انواع چیپس برگه سیب زمینی در این شرکت با استفاده از کارکنان مجرب و متخصص تولید می شود. این محصول یکی از تنقلات بسیار محبوب در میان بسیاری از افراد به شمار می آید.

چیپس کمی خوش نمک و یا شور است. با این حال مزه اش مطابق میل تمامی ذائقه های انسانی در سراسر دنیا است. انواع مزه های چیپس به این دلیل تولید شده اند که به این محصول تنوع جذاب تری ببخشند.

طعم های فلفلی، سرکه ای، لیمویی، ماست موسیر، پیاز جعفری، پنیری و کچاپ سبب می شوند که از خوردن چیپس لذت بیشتری ببرند. با این حال باید گفت که چیپس ساده نمکی نیز طعم خاص خود را دارد و با این خصیصه توانسته طرفداران زیادی داشته باشد.

فروش عمده چیپس سیب زمینی لیمویی

قیمت خرید عمده چیپس سیب زمینی

در خرید عمده چیپس همانطور که مشخص است، قیمت ها باید ارزان تر از قیمت فروش آن در مغازه ها باشند. اما با این حال بسیاری از خریداران عمده تمایل دارند تا در هنگام خرید محصول خود، از فروشنده تخفیف بگیرند.

لازم به ذکر است که کارخانه تولیدی هزینه زیادی را برای ساخت چیپس می پردازد. هم چنین دستگاه های زیادی را به کمک کارگران به کار گرفته است تا به وسیله آن ها چیپس سیب زمینی را تولید کند.

در فروش عمده، به طور معمول کارخانه داران یک قیمت پایه را در نظر می گیرند که به فروشندگانشان اعلام می کنند. این همان قیمت خرید عمده است که به مشتریانی که قصد تهیه محصول به میزان زیادی و دوره ای را داشته باشند، اعلام می نمایند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.