چیپس

آخرین قیمت چیپس در بازار ایران

قیمت چیپس سیب زمینی در سال جاری دچار افزایش شده است. در این جا به بررسی دلایل این تغییر نرخ می پردازیم و آخرین قیمت چیپس سیب زمینی را در بازار کشورمان بررسی می کنیم.

قیمت تمام شده چیپس در کارخانه

کارخانه چیپس برای این که بتواند محصول نهایی خود را تولید کند به وسایل زیادی نیاز دارد. تجهیزات و دستگاه ها یکی از چیزهایی است که هر کارخانه ای به آن نیاز دارد.

اما همه این دستگاه ها برای این که بتوانند به صورت روزانه به فعالیت خود ادامه دهند به تعمیر و نگه داری مداوم نیاز دارند.

هزینه کارگران و حقوق و مزایای آن ها نیز بر قیمت تمام شده چیپس در بازار تاثیر می گذارد. و چیزی که همه ما به خوبی می دانیم بر قیمت چیپس سیب زمینی اثر می گذارد، هزینه خرید سیب زمینی، روغن و سایر مواد افزودنی است.

بنابراین برای این که آخرین قیمت چیپس سیب زمینی مشخص شود، نیاز است که هزینه تمامی مواردی که ذکر شد، بررسی شود و با توجه به این ها قیمت تعیین گردد.

دلیل افزایش قیمت یک بسته چیپس

دلیل افزایش قیمت یک بسته چیپس

هر بسته چیپسی که در بازار برای فروش عرضه شده است، هزینه ای برای ساخت آن پرداخت شده است. در حال حاضر همانطور که همه ما به خوبی می دانیم و آن را درک کرده ایم، قیمت تمامی وسایل در اطراف ما افزایش یافته است.

در هر حاضر خرید هر دستگاه جدید هزینه واقعا سنگینی برای هر کارخانه داری است. از طرفی هزینه تعمیر و نگه داری نیز برای آن ها ارزان تمام نمی شود. یعنی تولید کننده باید هزینه زیادی را برای تعمیر بپردازد.

در حال حاضر قیمت روغن نیز در بازار افزایش یافته است. افزایش قیمت روغن در بازار به دلیل افزایش هزینه های حمل و نقل و مواد اولیه تولید انجام شده است. از طرفی در سال جاری تقاضای زیادی برای خرید آن در بازار وجود داشته است.

در حال حاضر قیمت سیب زمینی در بازار نسبت به سال گذشته کمتر شده است اما با این حال هزینه حمل و نقل در بازار بسیار افزایش یافته است. به همین دلیل این عامل نیز بر افزایش نرخ چیپس در بازار تاثیر گذار بوده است.

قیمت جدید چیپس سیب زمینی

قیمت جدید چیپس سیب زمینی

با توجه به افزایش هزینه های تولید، مواد اولیه و حمل و نقل دولت برای افزایش قیمت آن موافقت نموده است. با توجه به این توافق که بین دولت و تولیدکنندگان انجام شده است، قرار شده است که قیمت چیپس بین 10 تا 12 درصد افزایش یابد.

با توجه به این توافق، تولید کنندگان موافقت کرده اند که با توجه به افزایش قیمت، وزن بسته های چیپس را نیز به میزانی کاهش دهند.

پس با توجه به این توافق قیمت هر بسته چیپس توسط تولیدکنندگان و براساس نرخ قبلی فروش تعیین می گردد.

تاثیر افزایش قیمت بر روی کیفیت

تاثیر افزایش قیمت بر روی کیفیت

مسئله کیفیت بستگی به برندهای تولید کننده دارد. هر برندی محصولات خود را با یک کیفیت خاصی تولید می کند. به همین دلیل افزایش قیمت تاثیری بر روی کیفیت محصول نهایی نخواهد داشت.

این خود مصرف کنندگان هستند که تصمیم می گیرند از چه نوع چیپسی با کدام برند استفاده نمایند. مصرف کنندگان به راحتی می توانند برندهای مختلف را خریداری نمایند، و آن ها را از لحاظ طعم، مزه و کیفیت تراشه ها با هم مقایسه کنند.

در نتیجه به آسانی می توانند متوجه بشوند که کدام برند برای سلامت مصرف کنندگان و اعتبار برند خود ارزش بیشتری قائل است.

توصیه ما این است که حتما برندهای مختلف را خریداری نمایید و تنها از برندهای معروف مصرف نکنید. زیرا ممکن است یک کارخانه کوچک بهترین کیفیت را تولید کند. در حالی که کارخانه ای بزرگ قادر به تولید محصولی با چنان کیفیتی نباشد.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
بازار چیپس قیمت چیپس کارخانه چیپس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن