چیپس

فروش چیپس سیب زمینی به قیمت کارخانه

چیپس های سیب زمینی را در کارخانه چیپس آماده و فراوری می کنند. آن ها پس از آماده سازی بلافاصله برای فروش عرضه می شوند. خریداران عمده برای تهیه این محصول با ارزان ترین قیمت، به کارخانه چیپس مراجعه می کنند. زیرا امکان خرید این محصول با قیمت مناسب تر را برای مشتریان به وجود می آورد.

روش تهیه و تولید چیپس صنعتی

هر روز کامیون ها سیب زمینی ها را مستقیماً از مزرعه به کارخانه تولید می رسانند. اگر کیفیت به اندازه کافی خوب باشد، آن ها به چیپس تبدیل می شوند.

پس از یک شستشو کامل با استفاده از یک رنده ریز در یک محفظه بزرگ پوست گرفته می شوند.

سپس سیب زمینی ها در برش های بسیار نازک بریده می شوند و از طریق یک تسمه نقاله برای استخراج نشاسته به یک حمام آب فرستاده می شوند تا برش ها به یکدیگر نچسبند.

برش های سیب زمینی شسته شده از یک تسمه نقاله عبور می کنند و به یک سرخ کن غول پیکر ارسال می شوند. هنگامی که آنها پخته می شوند، دستگاه مرتب سازی آنهایی را که دارای نقاط قهوه ای هستند جدا می کند. این کار توسط دوربینی انجام می شود که برش های هر تراشه را با دقت آنالیز می کند.

یک چیپس بی مزه غیرقابل تصور است. در یک محفظه بزرگ چرخان، نمک، پاپریکا یا هر نوع طعمی می توان اضافه کرد.

سپس یک دستگاه تراشه های چیپس را در بسته بندی ها، به عنوان مثال 35، 100 یا 200 گرم بسته بندی می کند. به لطف اکسیژن خالص، ورقه های چیپس برای مدت طولانی تازه و شفاف باقی می مانند. در حقیقت هوا موجود در بسته باعث می شود چیپس ها کمتر شکسته شوند. سرانجام، بسته ها به مراکز توزیع مختلف ارسال می شوند و سپس آن ها را به کلیه سوپر مارکت ها تحویل می دهند.

میدونی؟

    قبلاً نمک در طول تولید اضافه نمی شد بلکه در یک کیسه جداگانه با چیپس ها قرار می گرفت.

    3 تا 4 سیب زمینی یک کیلو چیپس ایجاد می کند.

    بیش از 2،000 کیلو چیپس را می توان همزمان در اجاق های یک کارخانه چیپس طبخ کرد.

فروش چیپس سیب زمینی به قیمت کارخانه

کارخانه چیپس سیب زمینی کیلویی

در کارخانه انواع طعم های چیپس را تولید می کنند. اگر شما برای خرید به کارخانه  بروید می توانید این محصول را به صورت فله ای خریداری نمایید.

در فروش به صورت فله ای خریداران در واقع محصول را کیلویی خریداری می کنند. همه به خوبی می دانیم که خرید به صورت کیلویی بسیار مقرون به صرفه تر است. زیرا شما توانسته اید میزان پول کمتری را نسبت به میزان محصولی که خریداری نموده اید پرداخت نمایید.

برای خرید چیپس کیلویی به صورت مستقیم از کارخانه چیپس با ما تماس بگیرید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
چیپس سیب زمینی فروش چیپس فروش چیپس سیب زمینی قیمت چیپس کارخانه چیپس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن