فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

فروش چیپس فلفلی در تهران

چیپس فلفلی دارای طرفداران زیادی در تمامی کشور می باشد. از این رو فروش چیپس فلفلی دارای رونق بسیار بالایی می باشد. خریداران عمده چیپس فلفلی در شهر تهران و سایر استان های کشور برای تهیه این محصول می توانند با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرند.

طرز تهیه چیپس فلفلی صنعتی

چیپس سیب زمینی حدود 150 سال پیش در سراتوگا اسپرینگز، نیویورک توسط یک سرآشپز که سیب زمینی های آن را خرد کرده بود.
اکنون سالها بعد، چیپس های سیب زمینی در بسیاری از کشورهای جهان روی هم ریخته می شود. یک کارخانه معمولی چیپس سیب زمینی در هر ساعت هزاران چیپس درست می کند. در زیر کمی توضیح در مورد چگونگی تولید چیپس فلفلی آمده است.
کشاورزان سیب زمینی مخصوص خرد کردن را پرورش می دهند که برای برش آسان شکل طولانی دارد. این سیب زمینی سرشار از نشاسته و قند کم است به همین دلیل در داخل آن کرکی باقی می مانند و هنگامی که در قسمت خارجی سرخ می شوند قهوه ای روشن می شوند.
پس از برداشت سیب زمینی، آن ها به شرکت چیپس فروخته می شوند. سیب زمینی ها در محیط های کنترل شده دما ذخیره می شوند، در غیر این صورت نشاسته آن ها به شکر تبدیل می شود و سیب زمینی را خراب می کند. سیب زمینی را می توان از این طریق حدود 4 ماه نگهداری کرد.
سیب زمینی ها شسته می شوند و یک دستگاه پوست آن ها را جدا می کند. سیب زمینی ها در امتداد کمربند به یک دستگاه برش حرکت می کنند که با استفاده از تیغ تیز، آن ها را سریع برش می دهد.
برش های سیب زمینی برای خلاص شدن از نشاسته ای که به محض برش در لبه سیب زمینی می ریزد، شسته می شود.
سیب زمینی ها سپس در یک دیگ روغن نباتی قرار می گیرند که همیشه در دمای 190 درجه سانتیگراد است. همانطور که چیپس سیب زمینی پخته می شود، آب درونش به بخار تبدیل می شود. بخار به سمت بالا حرکت می کند و فضایی که آب در تکه سیب زمینی گرفته بود با روغن جایگزین می شود و چیپس سیب زمینی را ترد می کند. هنگامی که چیپس ها پخته می شوند، نشاسته در سیب زمینی قهوه ای می شود و بازرسان اطمینان می دهند که چیپس ها قبل از خارج شدن از دیگ، رنگ مناسبی هستند.
چیپس ها نمکی و طعم دار شده و درون ظروف بزرگ تخلیه می شوند، سپس وزن می شوند و داخل بسته ها ریخته می شوند. بسته بندی کننده ها کیسه ها را بسته بندی می کنند و چیپس ها به انبارهای سراسر کشور تحویل داده می شوند. به این ترتیب چیپس فلفلی صنعتی برای فروش در بازار آماده می شود.

فروش چیپس فلفلی در تهران

نمایندگی چیپس فلفلی در تهران


چیپس مصرف کنندگان زیادی دارد و به همین دلیل می تواند بازار خیلی خوبی داشته باشد. داشتن نمایندگی چیپس فلفلی تهران می تواند سود خیلی زیادی را به همراه داشته باشد. زیرا همواره مشتری های خیلی زیادی برای چیپس سیب زمینی صنعتی در تمام کشور وجود دارد.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 دیدگاه‌ برای “فروش چیپس فلفلی در تهران”