فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

قیمت چیپس فلفلی شیراز

چیپس فلفلی در تمامی کشور برای فروش عرضه می شود و دارای طرفداران زیادی است. از این رو دارای بازار بسیار پرفروشی در تمامی کشور می باشد. برای خرید عمده چیپس فلفلی شیراز با قیمت مناسب می توانید با این مرکز تماس بگیرید.

چیپس فلفلی خوشمزه دورشین طلایی

چیپس فلفلی محصولی جدید در کارخانه تولید دورشین طلایی می باشد. این محصول سرشاز از مواد غذایی مختلف می باشد و می تواند انرژی زیادی را برای بدن انسان تامین کند.

شرکت دورشین طلایی افتخار دارد که بیان کند به منظور تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند. تمامی سیب زمینی هایی که برای تولید چیپس به کار می روند، از بهترین نوع سیب زمینی آگریا می باشند. سیب زمینی های تازه هر روز برای تولید به کارخانه فرستاده می شوند.

از آن جایی که برای تولید محصول از بهترین مواد اولیه استفاده می شود، این محصول دارای طعم بسیار خوبی می باشد. طعم این محصول را می توانید یک بار امتحان کنید. بعد از یک بار چشیدن تراشه های دورشین طلایی متوجه فرق آن با دیگر محصولات مشابه خواهید شد.

طعم این محصول بسیار خوب و دلنشین است و از نظر کیفیت دارای قابلیت برای رقابت با محصولات جهانی می باشد.

به جرئت می توان گفت که یکی از بهترین مدل های چیپس می باشد که برای فروش در بازار صادراتی مناسب می باشد. زیرا از نظر کیفیتی، دارای درجه ممتاز است.

مرغوبیت مواد اولیه ای که برای تولید آن به کار رفته است، سبب تمایز آن شده است. این محصول دارای مجوز سازمان بهداشت می باشد و طبق مقررات این سازمان معتبر و زیر نظر آن ها فعالیت می کند.

قیمت چیپس فلفلی شیراز

قیمت چیپس فلفلی به صورت عمده

چیپس با طعم فلفل یکی از مزه های فوق العاده ای می باشد که بسیاری از مردم در کشور ما خیلی آن را دوست دارند. این چیپس می تواند برای هر کسی بسیار خاطره انگیز باشد.

مرکز فروش عمده چیپس فلفلی می تواند برای خریداران مختلف از سراسر کشور این محصول را با تناژهای بالا تامین کند.

ما به عنوان تامین کننده عمده چیپس به خوبی می دانیم که خریداران عمده چه انتظاراتی دارند. از این رو تلاش می کنیم تا همه خواسته های آنان را به درستی اجرا کنیم.

ما تلاش می کنیم تمامی محصول سفارش داده شده را در زمان مقرر و از پیش تعیین شده آماده کنیم.

ما می توانیم به هر میزان که نیاز داشته باشید، با کیفیت دلخواه خریدار، اقدام به تولید چیپس سیب زمینی نماییم.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.