سیب زمینی نیمه آماده

قیمت سیب زمینی خلال شده منجمد

قیمت سیب زمینی خلال شده منجمد را باید از مراکز پخش معتبر این محصول در کشور جویا شوید. سیب زمینی های خلالی امروزه در بسیاری از رستوران ها و خانه ها برای درست کردن سریع فرنچ فرایز با طعم خوش مزه و دلپذیر مورد استفاده قرار می گیرند.

نگهداری سیب زمینی خلال شده در فریزر

نکات مهمی که در هنگام نگهداری و خرید سیب زمینی های نیمه آماده باید در نظر داشته باشید را در این جا برایتان لیست نموده ایم.

  • خلال کاملا منجمد خریداری کنید. هر گونه برفک و دانه های یخ ریز در محصول نشان دهنده نگهداری نامناسب می باشد. برفک ها نشان دهنده نگهداری نادرست در برهه ای از زمان هستند.
  • به منظور جلوگیری از بو گرفتن باید آن ها را جدای از ماهی و مرغ درون یخچال نگهداری نمایید.
  • در صورتی که بسته بندی را باز نموده اید، و مقداری از ان باقی مانده است. ما بقی را در یک نایلون زیپ دار درون فریزر قرار دهید.
  • برای این که روغن خلال ها را ذوب کنید، از حرارت بالا استفاده نکنید. زیرا دما بالا سبب سوختن روغن و ایجاد بافت سطحی حاوی تشکیل ترکیبات سمی آکریلامیدی می گردد.
  • این محصول را می توانید در روغن سرخ کنید، یا در فر بپزید.
  • از روغن های باقی مانده کتلت، مرغ و شنسیل برای سرخ کردن خلال ها استفاده نکنید. زیرا مواد گوشتی در روغن داغ، مواد ناسالمی از خود خارج می کنند. درصورتی که از این روغن برای سرخ سیب زمینی ها استفاده شود، این مواد وارد خلال ها می شود و برای سلامتی مضر است.
  • زمانی که از فست فودی ها یا اغذیه فروشی ها سیب زمینی سرخ شده خریداری می کنید، دقت کنید روغن آن ها روشن، کم غلظت، و مطبوع باشد. نباید اثری از مواد سوخته و دود در کف آن ببینید.
  • بوی تند، طعم سوخته و روغن کهنه نشان دهنده عدم سرخ شدن صحیح محصول می باشد. به همین دلیل احتمال سرطان زا بودن آن زیاد است.
مرکز تولید خلال و چیپس سیب زمینی

مرکز تولید خلال و چیپس سیب زمینی

خلال و چیپس دو محصول بسیار پرمصرف هستند که با استفاده از سیب زمینی تولید می شوند. این محصولات به صورت عمده در فروشگاه های مختلف برای فرو ش به مصرف کنندگان توزیع می شوند.

این محصولات در کارخانه های تولیدی با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز تولید می شوند. به طور معمول تمامی مراکز تولیدی که در کشور فعالیت می کنند، تلاش می کنند تا بتوانند بهترین محصول را تولید نمایند.

آن ها برای این که بتوانند محصولی با کیفیت بالا را تولید کنند، از بهترنی مواد اولیه استفاده می نمایند. تنها ماده اولیه ای هم که برای تولید چیپس و خلال بسیار مهم هستند، سیب زمینی است.

به طور معمول درکشور ما برای این که بهترین چیپس را تولید کنند از سیب زمینی آگریا استفاده می کنند. این رقم با توجه به منطقه محل کشت نیز دارای کیفیت های مختلفی است.

پخش عمده سیب زمینی نیمه آماده

سیب زمینی خلال شده را می توانید در بسیاری از فروشگاه های سطح شهر به آسانی پیدا کنید. برای توزیع عمده این محصول در تمامی بازار نیاز است که با شرکت های پخش مراجعه کنید.

فروشگاه ها نیز نیاز دارند تا بتوانند محصولات مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب تری خریداری نمایند. برای تهیه محصولات با قیمت مناسب نیز باید حتما کسانی مراجعه کنید که این محصول را تولید می کنند.

این شرکت پخش عمده سیب زمینی نیمه آماده را در سراسر کشور انجام می دهد. به همین دلیل می تواند به شما کمک کند تا بتوانید خلال های مورد نیاز خود را با قیمت و کیفیت بسیار بالایی خریداری نمایید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
پخش عمده سیب زمینی نیمه آماده سیب زمینی خلال شده منجمد قیمت سیب زمینی خلال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن