چیپس

اخذ نمایندگی فروش چیپس اصفهان

اخذ نمایندگی فروش چیپس می تواند بسیار سودآور باشد. زیرا می توان بدون این که کارخانه تولیدی داشت و هزینه ای پرداخت نمود، اقدام به کسب درآمد از طریق فروش چیپس کرد.هم وطنانی که در استان اصفهان زندگی می کنند، برای کسب نمایندگی چیپس اصفهان با تماس بگیرند.

کارخانه تولید چیپس سیب زمینی

برای درست کردن یک تن چیپس، چهار تن سیب زمینی نیاز است. اگر کیفیت سیب زمینی های وارد شده به کارخانه دورشین طلایی توسط متخصصان تایید نشود، بلافاصله آن ها برگشت داده می شوند.

سیب زمینی ها در دمای 8 درجه و در اتاقی بدون نور نگهداری می شوند. با عبور از الک ها، خاک آن ها جدا می شود. خط تولید 80 متری و با استفاده از دستگاه های تمام خودکار و دو کنترل کننده می تواند یک تن چیپس را در یک ساعت تولید کند. ظرفیت تولید بین 15 تا 24 تن در روز می باشد.

سیب زمینی ها با عبور از یک محفظه ساینده، پوست گیری می شوند. در این مرحله توسط یک کنترل کننده سنسوری، با دوربین، سیب زمینی های خیلی سبز یا ناقص جدا می شوند.

سیب زمینی ها با استفاده از دستگاه برش که تیغه هایی تیز دارد، به ورقه هایی بسیار نازک تبدیل می شود.

آن ها شسته می شوند تا تمامی نشاسته روی آن ها کاملا از بین برود. سپس درون سرخ کن مخزن حاوبی 4000 لیتر روغن قرار می گیرند. زمان پخت بین 3 تا 8 دقیقه طول می کشد..

یک سنسور نوری چیپس های خیلی قهوه ای یا خیلی سبک را جدا می کند. سپس چیپس ها از محفظه پودرهای طعم دهنده عبور داده می شود تا طعم دار شوند.

سپس با سرعت دو بسته در ثانیه بسته بندی می شوند. کار به اتمام می رسد و کارگران آن ها را درون جعبه های مقوایی بسته بندی می کنند تا برای فروش در بازار توزیع شوند.

اخذ نمایندگی فروش چیپس اصفهان

قیمت فروش چیپس فله ای در اصفهان

چیپس را به صورت فله ای هم برای فروش عرضه می کنند. چیپس فله ای در بسته بندی مشابه کیسه گونی در بازار توزیع می شود.

از آن جایی که این مدل از چیپس بسته بندی بزرگ تری دارد، دارای قیمت مقرون به صرفه تری برای مصرف کنندگان می باشد. از این رو قیمت چیپس فله ای مناسب تر است.

نمایندگی چیپس اصفهان می تواند به صورت مستقیم این محصول را برای فروش عرضه کند. از آن جایی که این شکل بسته بندی برای مردم تازگی دارد، در آغاز کار می توانید فروش خوبی کسب نمایید.

از طرفی عرضه و فروش محصولات باکیفیت سبب می شود، تا تمامی آن ها به مشتری دائمی تبدیل شوند و به صورت دوره ای از نمایندگی خرید نمایند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
اخذ نمایندگی چیپس چیپس اصفهان فروش چیپس نمایندگی چیپس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن