چیپس

روش رونق چیپس صادراتی ایرانی

چیپس صادراتی که از کشور ما به کشورهای دیگر فرستاده می شود، می تواند ارزآوری خیلی خوبی برای کشورمان به همراه بیاورد. افغانستان همسایه ما است و با این کشور مرز زمینی داریم، به همین دلیل باید برای رونق صادرات چیپس سیب زمینی به افغانستان برنامه ریزی نماییم.

صادرات چیپس سیب زمینی به افغانستان

طعم های چیپس ایرانی بسیار متنوع هستند. انواع چیپس با مزه های ساده نمکی، پنیری، لیمویی، سرکه ای، پیاز جعفری، فلفلی، و کچاپ در بسته بندی های 20 تا 120 گرمی به کشورهای دیگری هم چون افغانستان، حاشیه خلیج فارس، قزاقستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، عراق فروخته می شوند.
در حال حاضر مهم ترین بازار صادراتی چیپس ایرانی در کشور عراق می باشد. اما لازم است تا برای فروش آن بازارهایی در کشورهای دیگر پیدا کنیم. زیرا در حال حاضر در خود عراق یک کارخانه چیپس تاسیس شده است. مالکان این کارخانه از عربستان سعودی هستند، و کشور عراق برای این که بتواند از تولید داخلی خود حمایت کند، تعرفه واردات چیپس را 4 برابر کرده است.
از این رو بازار عراق دیگر مزیت زیادی را برای چیپس صادراتی ایرانی ندارد. به همین دلیل برای این که رونق فروش چیپس ما اتفاق بیفتد، لازم است تا آن را در کشورهای دیگری عرضه کنیم.
برای این که بتوان چیپس را در کشورهای دیگر فروخت لازم تا در آن کشورها، اقدام به بازاریابی کرد. بازاریابی سبب می شود تا بتوان مشتری های جدیدی پیدا کرد که حاضرند برای چیپس سیب زمینی ایران، پول خوبی را پرداخت نمایند.

صادرات چیپس سیب زمینی به افغانستان

خرید چیپس صادراتی از تهران


بازار شهر تهران بسیار گسترده است و می توانید انواع بسیار مختلفی از محصولات را در آن پیدا کنید. یکی از محصولاتی که در این شهر مشتری های زیادی دارد، چیپس سیب زمینی می باشد. این محصول دارای طعم های بسیار متنوعی می باشد و برندهای مختلفی از آن در حال فعالیت می باشند.
اما برای خرید عمده چیپس نیازی ندارید که به تهران بروید. زیرا در این مرکز امکانی فراهم آمده است، تا تمامی هم وطنان بتوانند این کالا را به راحتی خریداری کنند.
در این مرکز شما می توانید انواع چیپس را با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید. از این رو می توانید در هزینه هایی که برای خرید چیپس و هم چنین حمل و نقل می نمایید، به میزان بسیار زیادی صرفه جویی نمایید.
برای این که بتوانید به اطلاعات بیشتری در زمینه انواع چیپس صادراتی در کشورمان دست پیدا کنید، کافی است تا با مدیر فروش سایت تماس بگیرید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
چیپس سیب زمینی ایرانی چیپس صادراتی صادرات چیپس سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن