چیپس

کارخانه تولید چیپس پیاز جعفری

در کارخانه دورشین طلایی تلاش می شود تا با استفاده از بهترین مواد اولیه بهترین چیپس پیاز جعفری تولید شود. فرایند تولید چیپس در این مرکز تماما زیر نظر کارشناسان خُبره می باشد. برای خرید عمده محصولات این شرکت با قیمت ارزان با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

چگونه کارخانه چیپس سیب زمینی چیپس های سیب زمینی را تولید می کند

ابتدا سیب زمینی ها را به عنوان مواد اولیه خرد کرده و بشویید. سیب زمینی های شسته شده برای لایه برداری به پوست بخار یا لایه بردار مکانیکی منتقل می شوند. سپس وارد ماشین شست و شو دوم می شوند تا پوست سیب زمینی چسبیده به سطح سیب زمینی شسته شود. سیب زمینی های شسته شده برای مرتب سازی دستی و مرتب سازی سیب زمینی های پوست کنده به جدول بازرسی منتقل می شوند.

 نوار نقاله کمربند، سیب زمینی های پوست کنده را به دستگاه برش می برد. سیب زمینی ها را به برش های نازک خرد می کنیم. نشاسته آزاد شده روی خلال ها را با آب بشویید.

 تراشه های سیب زمینی شسته شده برای سفید کردن به دستگاه بلانچینگ ارسال می شود. برای جدا کردن تراشه های سیب زمینی و خشک کردن آب ضمیمه شده، از یک صفحه لرزاننده با باد قوی استفاده کنید. سپس برای کاهش رطوبت تراشه های سیب زمینی از 80٪ به 2٪ و برای به دست آوردن محصول ترد سرخ شده منتقل می شود.

 میزان روغن موجود در تراشه های سرخ شده بین 30 تا 40 درصد است. پس از سرخ کردن، چیپس سیب زمینی به کمربند نقاله تخلیه روغن منتقل می شود تا روغن باقیمانده روی سطح محصول تخلیه شود.

 تراشه های سیب زمینی سرخ شده به دستگاه چاشنی منتقل می شوند تا تراشه های سیب زمینی را طعم دار کنند و طبق محصولات مختلف چاشنی های مختلفی اضافه می کنند. سپس تراشه های سیب زمینی طعم دار شده را به کارگاه بسته بندی منتقل کنید تا محصول در اندازه و شکل مورد نیاز بسته بندی شود.

طرز تهیه چیپس خانگی با طعم پیاز جعفری

تلاش می کنم در اینجا برای شما طرز تهیه چیپس پیاز جعفری را به زبانی ساده بیان کنم، تا بتوانید آن را در خانه درست کنید.

  1. مواد لازم برای این کار،  یک عدد سیب زمینی بزرگ، سفت و زرد رنگ، روغن نباتی، جعفری خشک، پودر پیاز و مقداری نمک می باشد.
  2. فر را تا دمای 177 درجه سانتی گراد گرم کنید. با کاغذ روغنی روی آن را بپوشانید، و روی آن را روغن بمالید یا اسپری کنید.
  3. سیب زمینی ها را پس از پوست گیری به ورقه های خیلی نازک برش دهید. آن ها را روی سینی فر قرار داده و روی آن ها روغن را اسپری کنید. آن گاه پودر پیاز و جعفری روی آن ها بپاشید.
  4. اجازه دهید تا سیب زمینی ها رنگشان طلایی شود. این کار حدود 8 تا 10 دقیقه زمان می برد.
  5. آن گاه ورق ها را برگردانید و مجددا روی آن ها روغن اسپری کرده و پودر پیاز و جعفری بپاشید.
  6. بعد از گذشت 5 دقیقه، چیپس های شما آماده می شوند. می توانید آن ها را روی دستمال روغن بگذارید، تا روغن اضافی شان گرفته شود و سپس نوش جان کنید.
  7. به همین سادگی به همین خوشمزگی!
کارخانه تولید چیپس پیاز جعفری

نمایندگی فروش چیپس سیب زمینی دُرشین طلایی

چیپس پیاز جعفری دورشین طلایی با استفاده از سیب زمینی های دستچین شده تولید می شود. سیب زمینی هایی که برای تولید این چیپس به کار می روند، قبل از این که به چیپس تبدیل شوند، از لحاظ میزان قند بررسی می شوند. حتما سیب زمینی های دارای قند پایین برای تولید چیپس به کار برده می شوند.

این شرکت دارای محصولاتی بسیار باکیفیت و خوش مزه می باشد. که می تواند توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود متوجه سازد. از این رو کسب نمایندگی مجاز فروش محصولات آن بسیار سودآور خواهد بود.

تمامی مردم در کشور ما عاشق طعم چیپس هستند. از این رو فروش آن در بازار برای هر کسی می تواند میزان سود خیلی خوبی را داشته باشد.

برای این که بتوانید نمایندگی فروش چیپس دُرشین طلایی را بدست آورید، و این محصول را به صورت مستقیم در شهر خود بفروشید، می توانید با ما تماس بگیرید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
تولید چیپس تولید چیپس پیاز جعفری چیپس پیاز جعفری کارخانه چیپس کارخانه چیپس پیاز جعفری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن