چیپس

چیپس برگه سیب زمینی طعم ماست موسیر همدان

ماست و و سیر یکی از طعم هایی است که طرفداران خاص خود را دارد. این طعم وقتی با چیپس ترکیب می شود، بسیار دلپذیرتر می گردد. در استان همدان و سایر شهرستان های کشورما می توانید چیپس برگه سیب زمینی طعم ماست موسیر را به صورت مستقیم خریداری نمایید.

چیپس برگه سیب زمینی طعم ماست و موسیر

ماست و موسیر را خیلی دوست داریم. این خوراکی طعم خیلی جالبی دارد. از این رو یکی از طعم هایی است که برای تولید چیپس به کار می رود.

برای تولید این نوع از چیپس، ورقه های برش خوردن سیب زمینی را پس از این که خوب شستند که نشاسته آن ها از بین رفت، خشک می نمایند. بعد از خشک کردن نوبت به سرخ کردن می رسد.

چیپس در دیگی پر از روغن داغ سرخ می شوند. پس از 5 تا 8 دقیقه که آماده شدند، از دیگر خارج شده و روغن گیری می شوند. آن گاه چیپس ها را با نمک پاشی می کنند.

در پایان کار طعم دهی، مزه ماست و سیر را به آن ها اضافه می کنند. سپس چیپس ها را بسته بندی نموده و در جعبه های از پیش آماده شده در بازار مصرف توزیع می کنند.

تولید چیپس سیب زمینی طعم ماست موسیر

کار تولید نیاز به تجهیزات فراوانی دارد. از این رو احداث کارخانه چیپس برای هر کسی مقدور نیست. زیرا لیست زیادی از دستگاه های مختلف را نیاز دارد.

تولید چیپس می تواند یک کار خیلی خوب برای کسب درآمد باشد. زیرا چیپس یک صنعت تبدیلی است و از خام فروشی سیب زمینی ممناعت می کند.

سیب زمینی خام در بازار قیمت چندانی ندارد. اما اگر کشاورزان بتوانند آن را به چیپس تبدیل کنند، می توانند سود خوبی را از محصولات خود بدست آورند.

در این مرکز ما خواسته ایم تا خام فروشی سیب زمینی را کنار بگذاریم. در این جا ما با استفاده از سیب زمینی های که خودمان در مزرعه تولید نموده ایم، چیپس می سازیم.

از این رو می توان گفت که چیپس سیب زمینی دورشین طلایی یکی از بهترین برندهایی است که در حال حاضر از چیپس در کشورمان وجود دارد.

زیرا ما توانسته ایم با کنترل کامل از زمان کاشت تا برداشت سیب زمینی و تبدیل آن به چیپس داشته باشیم. برای این که بتوانید این محصول با کیفیت را خریداری نمایید، با ما تماس بگیرید. مدیر فروش ما، شما را یاری می دهد تا بتوانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
چیپس برگه سیب زمینی چیپس سیب زمینی چیپس طعم ماست موسیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن