چیپس

بازار فروش چیپس جعبه ای صادراتی

بازارفروش چیپس جعبه ای صادراتی در کشور بسیار پر رونق است. زیرا بسته بندی جعبه ای حمل و نقل این محصول را آسان تر می کند. از این رو برای این که بتوانند انواع چیپس را در بازار برای فروش عرضه کنند، لازم است تا آن ها را در جعه بسته بندی نمایند.

تولید کننده چیپس ترد و خوشمزه

یک چیپس خوش مزه را به طور حتم باید از بهترین مواد اولیه تولید کرد. اما تامین مواد اولیه همیشه برای همه محصولات کار آسانی نیست.

برای تولید چیپس همواره به سیب زمینی های خاصی نیاز دارند. سیب زمینی ها باید از رقم های خاصی مانند آگریا و کاملا تازه باشند. زیرا اگر کهنه باشند، محصول نهایی دارای کیفیت بالایی نخواهد بود.

کارخانه خط تولیدی دارد که به صورت روزانه در 24 ساعت فعالیت می کند. از این رو لازم است تا همواره سیب زمینی تازه و خاص برایش به میزان بسیار بالایی تامین شود. مثلا روزانه 100 تن سیب زمینی باید وارد کارخانه شود.

تامین این میزان سیب زمینی در تمامی ایام سال کاری دشوار است. زیرا سیب زمینی محصولی فصلی است و کیفیت آن در تمامی مناطق ایران یکسان نیست.

بهترین سیب زمینی متعلق به استان اردبیل است. این منطقه دارای ویژگی آب و هوایی است که برترین نوع تنها در آن جا برداشت می شود. از این رو کارخانه ای می تواند بهترین چیپس ترد و خوشمزه را تولید کند که در آن جا فعالیت نماید.

لازم به ذکر است که اگر کیفیت سیب زمینی پایین، قند آن بالا و درصد ماده خشک آن مناسب نباشد، چیپس هایی بی کیفیت تولید می شود. در این جا برای این که محصول نهایی دارای رنگ خوبی شود، از مواد شیمیایی مانند اسید فسفریک، اسید سیتریک، هیدروکلریک اسید یا کلرید کلسیم برای کاهش سطح قند استفاده می کنند. برخی از برندهایی که بسیار معروف هستند و دارای مشتریان زیادی می باشند، و در منطقه ای تاسیس شده اند که امکان تامین به موقع سیب زمینی خوب برای آن ها وجود ندارد، از این روش استفاده می کنند.

لذا پیشنهاد می شود که حتما چیپس جعبه ای مورد نیاز خود را از کارخانه های معتبری که از مواد اولیه سالم استفاده می کنند، خریداری نمایید.

بازار فروش چیپس جعبه ای صادراتی

فروش عمده چیپس جعبه ای

در این مرکز بهترین نوع چیپس جعبه ای برای فروش عمده عرضه شده است.  چیپس هایی که به صورت جعبه ای عرضه می شوند، مخصوص خریدارانی می باشند که می خواهند این محصول را به صورت عمده برای عرضه در بازار داخلی یا صادراتی تهیه کنند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
بازار چیپس بازار فروش چیپس چیپس جعبه ای چیپس صادراتی فروش چیپس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن