چیپس

فروش چیپس سیب زمینی| روش بازاریابی چیپس برای پخش مویرگی

بسیاری از کارخانه داران و تولید کنندگان برای فروش چیپس خود دچار مشکل شوند. آن ها می خواهند تا با صرف کمترین هزینه، محصولات خود را در تمامی کشور بفروشند. در این جا تلاش می شود راه حل هایی برای فروش بهتر و بیشتر آن توصیه شود.

توزیع عمده چیپس در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها

همانطور که می دانیم محصولاتی مانند چیپس و پفک طرفداران زیادی دارند و به صورت روزانه توسط بسیاری از مردم مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین سود حاشیه ای این محصولات نیز خوب و مقرونه به صرفه برای تولید عمده می باشد.

اما نکته ای که برای بسیاری از افراد خیلی سخت می باشد، فروش مویرگی ان در بازار می باشد. همه دوست دارند که محصول خود را در سبد فروش تمامی مغازه ها و فروشگاه ها ببیند.

فروش مویرگی چیپس سیب زمینی

فروش مویرگی چیپس سیب زمینی

بهترین راه حل برای این که بتوان هدف فروش در تمامی مغازه ها را محقق کرد، فروش مویرگی است. در این روش شما خواهید توانست خود را به همه مصرف کنندگان معرفی نمایید و به همین دلیل فروشتان به زودی افزایش خواهد یافت.

فروش مویرگی نیاز به استخدام تعداد زیادی ویزیتور دارد. ویزیتورها باید به تمامی مناطق شهر به صورت حضوری رفت و آمد کنند و به صورت حضوری با مشتریان جدید و خرده قرار داد ببندند.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که در این روش شما در واقع نقدینگی خود را بین تعداد زیادی از مشتریان پخش نموده اید. به همین دلیل باید یک برنامه ریزی صحیح و درست برای دریافت پول داشته باشید.

باید با یک برنامه دقیق بین مشتریان فرق بگذارید. برخی از مشتریان میزان اندکی خرید می کنند اما برخی دیگر خریداران عمده هستند. باید یک تفاوت ویژه در طرز برخورد با این دو دسته از مشتری های چیپس داشته باشید.

توجه کنید که همیشه پیدا کردن نیروی کار سخت کوش و متعهد بسیار سخت است. در این روش شما به تعداد زیادی ویزیتور نیاز خواهید داشت. به همین دلیل با مشکل کمبود نیروی کار مواجه خواهید شد.

این روش هزینه زیادی را در برخواهد داشت. زیرا نیاز است که همواره به تعداد زیادی نیروی فروش، حقوق و مزایا پرداخت نمایید.

فروش چیپس سیب زمینی| روش بازاریابی چیپس برای پخش مویرگی

هزینه معرفی برند در تمامی مغازه ها

تولیدکنندگان به طور معمول بعد از تولید کالای خود به دنبال فروش محصولات خود با بهترین روش هستند. رویایی که بسیاری از آن ها در سر می پروارند این است که برند آن در تمامی مغازه ها و بین تمامی مردم شناخته شده شود.

برای این کار روش های متعددی وجود دارد. مانند نصب بیلبورد. اما این روش هزینه زیادی دارد و دائمی هم نیست. زیرا بعد از یک ماه بیلبورد برداشته می شود.

روش تبلیغات تلویزیونی نیز برای محصولاتی مانند چیپس و پفک خوب جواب می دهد. اما به اندازه ای هزینه بر است که می تواند یک کسب و کار نوپا را ورشکست کند. برای مثال برای یک تبلیغ کوتاه 5 ثانیه ای در کانال های تلویزیونی به یک میلیارد هزینه نیاز است. البته بعد از مدتی صدا و سیما مبلغ دیگری برای پخش مجدد تبلیغات شما طلب می کند. و به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان از آن استفاده نمی کنند.

تولید کتابچه محصولات نیز روش دیگری است که تولیدات کارخانه را معرفی می کند. اما بین 50 تا 100 میلیون در حال حاضر هزینه می برد.

در نتیجه بسیاری ازتولیدکنندگان نمی توانند خود را به خوبی به مصرف کنندگان معرفی کنند و به همین دلیل نمی توانند فروش خوبی را در بازار تجربه نمایند.

همکاری با پخش کنندگان عمده چیپس

تولید تنها قدم اول برای کسب درآمد است. همواره فروش محصولات برای همه تولیدکنندگان بسیار دشوار است. همکاری با پخش کنندگان عمده برای فروش نیز می تواند به طریق این مشکل را برطرف کند.

این روش به تجارت B2B یا بیزینس تو بیزینس معروف است. امروزه بسیاری از تولید کنندگان بزرگ تجاری با استفاده از یک تیم بازاریابی قوی اقدام به استفاده از تمامی ظرفیت های بازار می نمایند.

اما تولید کنندگان کوچکتر نیز می توانند با استفاده از شبکه های توزیع محصولات خود را مانند بزرگترین کارخانه داران در بازار بفروشند.

یکی از مهم ترین مزایا همکاری با توزیع کنندگان، کاهش هزینه بازاریابی و فروش چیپس می باشد. یعنی تولیدکنندگان نیاز به صرف هزینه کمتری برای تبلیغات می باشند.

همکاری با پخش کنندگان عمده می تواند به تولید کنندگان کمک کند تا محصولات خود را برای فروش در سبد تمامی مغازه ها عرضه کنند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
بازاریابی چیپس پخش چیپس فروش چیپس فروش چیپس سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن