چیپس

فروشنده چیپس خلالی فله در اردبیل

امروزه چیپس سیب زمینی محبوب ترین میان وعده در بین تمامی سنین است. از این رو دارای بازار بسیار بزرگی در سراسر جهان است. همین امر سبب رونق تجارت چیپس خلالی فله شده است. برای خرید چیپس فله ای اردبیل می توانید با ما تماس بگیرید.

طرز تهیه چیپس بازاری

طرز تهیه چیپس خلالی بازاری یا روند تهیه آن در کارخانه را در این جا برای شما بیان می کنیم.

  1. وقتی سیب زمینی ها وارد کارخانه می شوند، از نظر کیفیت مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند. نیمی از سطل ها بطور تصادفی پر می شوند سیب زمینی ها برای لبه های سبز و لکه های آن مورد بررسی قرار می گیرند. سیب زمینی های معیوب وزن می شود. اگر وزن بیش از میزان مجاز از پیش تعیین شده یک شرکت باشد، می توان کل کامیون ها را رد کرد.
  2. سیب زمینی در امتداد تسمه نقاله به مراحل مختلف ساخت حرکت می کند.
  3. سیب زمینی ها در یک نوار نقاله مارپیچ عمودی قرار می گیرند که باعث می شود سنگ ها به پایین بیفتند و سیب زمینی ها را تا یک کمربند نقاله به دستگاه لایه برداری اتوماتیک سوق می دهد. بعد از پوست گیری، سیب زمینی ها با آب سرد شسته می شود.
  4. سیب زمینی از یک پیش بند / چرخنده گردان عبور می کند که آنها را به برش های کاغذ نازک خرد می کند، ضخامت (1.7-1.85 میلی متر). تیغه های مستقیم چیپس های مرتب تولید می کنند، در حالی که تیغه های موج دار چیپس های سیب زمینی دندانه دار تولید می کنند.
  5. برش ها در دومين شستشو با آب سرد قرار مي گيرند تا نشاسته ای را که بر اثر برش آزاد شده، شست و شو دهد.
  6. برش ها از زیر جت های هوا عبور می کنند که آب اضافی را از بین می برد زیرا در چاله های 12.2-23 متر پر می شوند. دمای روغن در دمای 176.6-190.5 درجه سانتیگراد نگهداری می شود. با برش دادن برش، نمک از ظروف مستقر در بالای فرورفتگی با سرعت حدود 0.79 کیلوگرم نمک به هر 45.4 کیلوگرم چیپس پاشیده می شود.
  7. چیپس سیب زمینی که حالا نمکی شده، از محفظه پر از چاشنی های پودری مورد نظر عبور می کند.
  8. در انتهای فرورفتگی، یک تسمه مش سیم چیپس های داغ را بیرون می کشد. با حرکت چیپس ها در طول تسمه نقاله مش، روغن اضافی تخلیه می شود و چیپس ها شروع به خنک شدن می کنند. آنها سپس در زیر یك اپتیكال حركت می كنند كه هر برش سوخته را بیرون می آورد و آنها را با پف هوا جدا می كند.
  9. آن گاه چیپس ها را بسته بندی و برای فروش در بازار عرضه می کنند.
خرید چیپس خلالی فله در اردبیل

قیمت چیپس خلالی بزرگ

چیپس خلالی دارای دو قیمت در بازار می باشد. اولی قیمتی است که مصرف کننده آن را خریداری می کند. دومی قیمتی است ک برای فروش عمده تعیین شده است. قیمت خرید عمده بسیار مناسب تر است. برای این که بتوانید قیمت چیپس خلالی بزرگ را استعلام نمایید، با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
چیپس اردبیل خرید چیپس خرید چیپس خلالی خرید چیپس فله ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن