ارقام سیب زمینیخرید و فروش سیب زمینی

عرضه سیب زمینی اسپریت با قیمت مناسب در بازار

سیب زمینی اسپریت دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. کیفیت زیاد این محصول سبب شده است تا همواره آن را با قیمت نسبتا بیشتری در بازار برای فروش عرضه کنند. عرضه سیب زمینی اسپریت در بازارایران با قیمت مناسب تنها از طریق برخی از توزیع کنندگان اصلی این محصول در کشور انجام می شود.

خصوصیات سیب زمینی رقم اسپریت چیست

سیب زمینی رقم اسپریت یکی از نام آشنا ترین رقم هایی می باشد که در کشور ما کشت می شود.  در این جا برخی از مشخصات سیب زمینی اسپریت بیان می شود.

این رقم دارای انبارداری نسبتا خوبی می باشد. یعنی می توان آن را برای مدتی در انبار نگهداری نمود. از این رو می تواند یکی از رقم های مناسب برای کشت به شمار آید.

اندازه غده های آن نسبتا متوسط است. محصول آن شکل خوبی دارد. گوشت و پوست آن نیز زرد می باشد. طعم و مزه این محصول خوب است و می تواند نظر مثبت مصرف کنندگان را بدست آورد.

بذر سیب زمینی اسپریت را در مناطق کشت بهاره استفاده می کنند. در استان ها اردبیل و همدان کشت بهاره سیب زمینی انجام می شود. عملکرد سیب زمینی اسپریت محصول خوبی را از نظر تعداد تولید می کند اما اندازه غده هایش نسبت به آگریا خیلی کوچک تر است.

از خصوصیات بارز آن نیز گسترش شاخ و برگ کمتر در مقایسه با آگریا می باشد. این رقم دارای کیفیت خوبی برای استفاده در کارخانه های چیپس می باشد. اندازه نسبتا متوسط آن نیز عامل خیلی خوبی است که سبب جلب توجه تولیدکنندگان چیپس می شود.

عرضه سیب زمینی اسپریت با قیمت مناسب در بازار

خرید بذر سیب زمینی اسپریت برای کشت

با توجه به مشخصات بذر سیب زمینی اسپریت بسیاری از تولیدکنندگان و کشاورزان سیب زمینی در کشور تمایل دارند تا آن را کشت نمایند. اما نکته قابل توجهی که برای تولید این محصول وجود دارد این است که همه کشاورزان باید توجه کنند که حتما بذرهای خود را از منابع معتبر عرضه کننده خریداری نمایند،‌ و برای خرید آن تنها به قیمت سیب زمینی اسپریت توجه ننمایند.

زیرا بذر سیب زمینی می تواند کیفیت محصول برداشت شده را تعیین کند. از این رو اگر بذر نادرستی خریداری شود، می تواند زحمات و هزینه های یک سال کشاورز را نابود کند.

از این رو توصیه می شود تا همواره برای خرید سیب زمینی بذری اسپریت تلاش کنید تا بذرهای خوب و باکیفیت را تهیه کنید. برای این که بتوانید از کیفیت محصول آینده خود نیز اطمینان داشته باشید، کافی است تا تنها از مراکز عرضه معتبر، خرید بذر سیب زمینی اسپریت را انجام دهید.

خرید از این مراکز به شما کمک می کند تا با اطمینان از کیفیت سیب زمینی، آن را کشت نمایید. این انتخاب به شما کمک می کند تا بتوانید در طول زمان کشت آرامش بیشتر و بهتری داشته باشید. از این رو می توانید با دیدی روشن تر درباره سایر هزینه هایی که برای تولید محصول با کیفیت تر نیاز دارید، تصمیم بگیرید.

فروشندگان بسیار زیادی در ایران وجود دارند که سیب زمینی بذری را برای فروش عرضه می کنند. برخی از آن ها نیز تنها دلالانی می باشند که می خواهند از طریق خرید و فروش این محصول، تنها سود خود را بدست آورند. این دسته از افراد آگاهی زیادی درباره انواع رقم های سیب زمینی و تفاوت کشت آن ها ندارند. از این رو به آسانی می توانید از طریق حرف زدن با آن ها، ایشان را شناسایی کنید.

بنظر می رسد که شناخت نمایندگی ها و منابع اصلی تولید و صادرات سیب زمینی در ایران بتواند بهترین راهکار خرید رقم مرغوب سیب زمینی باشد.

سایت فروشگاهی عرضه کننده انواع ارقام سیب زمینی، بهترین سیب زمینی اسپریت را با قیمت مناسب و بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان می رساند.

خرید بذر سیب زمینی اسپریت برای کشت

عوامل موثر در قیمت فروش سیب زمینی

مکان های متعددی هستند که در بازار ایران بذر های مختلف را می فروشند اما آیا می دانید بهترین مکان برای خرید سیب زمینی اسپریت کجاست؟  بهترین کسانی که در بازار ایران این محصول را برای فروش عرضه می کنند، تنها قیمت فروش کمتری ندارند. آن ها ساختاری دارند که به شما اطمینان می دهد.

اعتماد و اطمینان را در خریدار به وجود می آورد که حتما بار خوب و با قیمت مناسبی را خریداری می نماید. زیرا در بسیاری از مواقع بسیاری از مشتری ها کیفیت محصول نهایی برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد.

در واقع قیمت تنها، نمی تواند عامل خیلی خوبی برای فروش سیب زمینی به شمار آید. زیرا قیمت باید با کیفیت محصولی که عرضه می شود، برابر باشد.

عواملی که می تواند روی قیمت سیب زمینی تاثیر بگذارند را در این جا برای شما لیست می نمایم.

  1. کیفیت همواره عاملی بسیار مهم است. در این جا عوامل متعددی تاثیر گذار هستند. نوع رقم، زمان برداشت، شکل ظاهری و …
  2. سیب زمینی هایی که از نظر اندازه طبقه بندی می شوند و دارای اندازه های یکسانی در کیسه هستند، قیمت بیشتری دارند.
  3. انواع اسکپ دار، زخمی، خراب و با شکل های تقریبا نامناسب با قیمت کمتر به فروش می رسند.

عوامل موثر در قیمت فروش سیب زمینی

توزیع عمده همه رقم های سیب زمینی

سیب زمینی دارای رقم های بسیار زیادی می باشد. بیشتر ارقامی که در ایران کشت می شوند، دارای مصرف تازه خوری می باشند. مردم ایران برای درست کردن بسیاری از غذاهای خود در طول شبانه روز از سیب زمینی استفاده می کنند. سرخ کرده، کبابی و خورشی یکی از متداول ترین روش های مصرف ایرانیان می باشد.

توزیع کنندگان آن را در بسته بندی های کیسه شیشه ای، گونی یا مشمایی عرضه می کنند. این بسته بندی ها دارای وزن های مختلفی هستند که آن ها برای استفاده مصرف کنندگان مختلف مناسب می سازد.

برای این که شما هم بتوانید سیب زمینی را با بسته بندی و کیفیت های مناسب خریداری کنید، همین حالا ثبت سفارش خود را انجام دهید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
بازار سیب زمینی سیب زمینی اسپریت قیمت بذر سیب زمینی قیمت سیب زمینی اسپریت مرکز عرضه سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن