فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

فروش ویژه سیب زمینی مارفونا   

سیب زمینی مارفونا دارای ویژگی های خاصی است که سبب شده تا همواره کشت آن در تمامی کشور انجام گیرد. برای آشنایی با این خصوصیات وهم چنین بهره مندی از شرایط ویژه فروش رقم مارفونا از شما می خواهم تا ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

زمان برداشت سیب زمینی به چه عواملی بستگی دارد

سیب زمینی را شهرهای مختلفی از ایران کشت می کنند. زمان کشت سیب زمینی در شهرهای شمالی مانند استان گلستان در اوایل زمستان می باشد. درست پنج تا شش ماه بعد محصول برداشت می شود. سیب زمینی برای رشد به محیطی سرد نیاز دارد. در زمانی که هوا کمی گرم می باشد، یعنی در فصل بهار، زمان برداشت سیب زمینی فرا می رسد.

در شهرهای دیگر مانند اردبیل و همدان زمان کشت سیب زمینی متفاوت است. زیرا در این شهرها تفاوت آب و هوایی بارزی با شهرهای شمالی وجود دارد. در آن جا در اوایل بهار کشت سیب زمینی آغاز می شود، و برداشت نیز در شهریور ماه انجام می شود.

گونه های مختلف سیب زمینی نیز زمان برداشت متفاوتی دارند. مثلا سیب زمینی آگریا که یکی از معروف ترین انواع و رقم ها می باشد، دارای زمان برداشت دیرتری می باشد. اما یک رقم سانته زودرس به شمار می آید.

در نتیجه می توان گفت زمان برداشت سیب زمینی به آب و هوای منطقه تحت کشت و رقم بذر سیب زمینی بستگی دارد. سیب زمینی مارفونا یکی از ارقام نیمه دیررس به شمار می آید.

فروش ویژه سیب زمینی مارفونا   

سیب زمینی مارفونا چه ویژگی هایی دارد

مارفونا یکی از رقم های سیب زمینی می باشد که در این مطلب ویژگی های این نوع از سیب زمینی برای شما بیان می شود، تا بتوانید بهتر این رقم را بشناسید. در این جا خصوصیات بذر سیب زمینی مارفونا برای شما بیان می شود.

خصوصیات غده
شکل غده کوتاه – بیضی
رنگ پوست کرم رنگ
رنگ گوشت زرد کمرنگ
عمق چشم کم عمق – متوسط
نوع مصرف خوراکی
نرمی پوست متوسط
توضیحات گیاه شناسی
بلوغ نیمه زودرس
ارتفاع گیاهان متوسط
رنگ گل سفید

سیب زمینی مارفونا چه ویژگی هایی دارد

فروش مستقیم سیب زمینی مارفونا خوراکی

تمامی مردمی که در سرزمین ما و هم چنین کشورهای اطراف زندگی میکنند به سیب زمینی نیاز دارند. آن ها برای مصرف روزانه خود این محصول را خریداری می کنند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید انواع مختلف سیب زمینی برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از انواع آن برای تولید چیپس مناسب هستند. در واقع نمی توان چیپس و سیب زمینی نیمه آماده را با تمامی رقم های سیب زمینی تولید کرد. زیرا محصول نهایی کیفیت خوبی نخواهد داشت.

برخی از سیب زمینی هایی که کمی خراب شده اند و مشتری برای آن ها در بازار وجود ندارد، برای تولید پوره و پودر مورد استفاده قرار می گیرند. از این ارقام هم چنین برای تولید نشاسته نیز بهره می گیرند.

تقریبا از همه انواع سیب زمینی می توان برای خوراکی استفاده کرد. سیب زمینی خوراکی قیمت کمتری در مقایسه با انواع مناسب برای چیپس دارد. کسانی که در بازار ایران به دنبال سیب زمینی خوراکی هستند، قیمت مناسب تری از این محصول را می خواهند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.