سیب زمینی نیمه آماده

فروش خلال سیب زمینی منجمد | خرید مستقیم از بزرگ ترین تامین کننده در ایران

فروش خلال سیب زمینی منجمد به صورت مستقیم در این مرکز انجام می شود. این مجموعه یک شبکه حرفه ای است که یک غذای منحصر به فرد را ارائه می دهد که برای خریداران مواد غذایی منجمد طراحی شده است. ایران در صنعت مواد غذایی منجمد و بزرگترین تولید کننده محصولات ویژه سیب زمینی منجمد در خاورمیانه است. سیب زمینی نیمه آماده را به صورت مستقیم از عمده فروش و تامین کننده ایرانی خریداری کنید.

آیا می توان از سیب زمینی های یخ زده استفاده کرد؟

اگر شما اشتباها سیب زمینی ها را در فریزر بگذارید و آن ها یخ بزنند باز هم می توانید آن ها را بخورید. کافی است تا سیب زمینی های منجمد را در تکه های بزرگ برش دهید، در مایکروویو بپزید. آب اضافی را که از سیب زمینی ها بیرون ریخته است را تخلیه کنید و سپس آنها را پوست بگیرید.  آنها برای سوپ و پوره خیلی مناسب هستند.

اگر شما میزان زیادی سیب زمینی در خانه دارید می توانید از این روش برای نگهداری استفاده نمایید. شما فقط می توانید آنها را در فریزر بگذارید و هر وقت که نیاز داشتید از آن ها استفاده کنید.  این در واقع هیچ تفاوتی با خرید سیب زمینی های منجمد در فروشگاه های مواد غذایی ندارد. شما می توانید سیب زمینی های یخ زده خود را بپزید.

 آن ها  برای درست کردن سیب زمینی پوره  خرد کنید و سپس آنها را منجمد کنید تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. اما به این نکته توجه کنید که سیب زمینی یخ زده یک بار قابل استفاده است.

هنگامی که سیب زمینی ها تازه منجمد شده،  نرم  شوند. آنها را می توان بلافاصله طبخ کرد و بدون تغییر در طعم یا بافت میل نمود.

سیب زمینی یخ زده یک بار قابل استفاده است. اگر یخ سیب زمینی های منجمد به هر دلیل باز شود، نمی توانید آن را مجددا درون فریزر بگذارید. زیرا این سیب زمینی خراب شده است. تغییر رنگ می دهد و طعم وحشتناکی پیدا می کند.  بهتر است آنها را در حالی که هنوز نیمه یخ زده اند برش بزنید، اگر بلافاصله از آنها استفاده نمی کنید، آنها را سریع خشک کنید و سریعاً فریز کنید.

آیا می توان از سیب زمینی های یخ زده استفاده کرد؟
آیا می توان از سیب زمینی های یخ زده استفاده کرد؟

سیب زمینی سرخ شده نیمه آماده درخانه درست کنید

شما از سیب زمینی های یخ زده باید بلافاصله استفاده کنید. زیرا اگر این کار را نکنید، سیب زمینی های شما فاسد خواهند شد و این می تواند برای شما بد باشد.

دستوری که در این جا بیان می شود گلوتن ندارد. از این رو مبتلایان به سلیاک می توانند با اطمینان از آن استفاده نمایند. شما به راحتی می توانید با این روش سیب زمینی های یخ زده درست کنید، و هزینه ای برای خرید سیب زمینی منجمد شده پرداخت نکنید.

چگونه می توان سیب زمینی سرخ شده نیمه آماده درست کرد

  • دو عدد سیب زمینی را پوست بگیرید (یا هر مقدار که تمایل دارید). سیب زمینی ها را به مکعب های 1 اینچی خرد کنید.
  • سیب زمینی های خرد شده را درون آب شور بجوشانید. مواظب باشید شما باید آن ها را فقط 5 دقیقه تفت دهید.
  • یک ماهیتابه را با روغن پخت و پز نچسب آغشته کنید و سیب زمینی های پخته شده را به صورت یک لایه روی تابه پخش کنید.
  • اجازه دهید تا ماهیتابه سرد شود سپس ماهیتابه سیب زمینی های خرد شده را به مدت 30 دقیقه در فریزر قرار دهید، حالا سیب زمینی های منجمد شده شما آماده هستند. (شما باید سیب زمینی ها را با ماهیتابه در فریزر بگذارید زیرا در غیر اینصورت تمامی سیب زمینی ها به هم می چسبند که اصلا قابل قبول نمی باشد.)
  • مکعب های سیب زمینی یخ زده را به کیسه های فریزر یا ظرف هایی که در نظر گرفته اید منتقل کنید.
سیب زمینی سرخ شده نیمه آماده درخانه درست کنید
سیب زمینی سرخ شده نیمه آماده درخانه درست کنید

با این روش سیب زمینی منجمد درست کنید

بدون تفت دادن، سیب زمینی های خام را منجمد نکنید. آن ها را در آب سرد تمیز کنید. یک قابلمه بزرگ آب شور را روی حرارت زیاد قرار دهید تا به جوش بیاید. هرچه نسبت آب به سیب زمینی بیشتر باشد ، بهتر است زیرا دمای اولیه آب جوش تغییر زیادی نمی کند و هنگام اضافه کردن سیب زمینی سریعتر به نقطه جوش باز می گردد. در حالی که آب گرم شده است،  یک قابلمه دیگر آب یخ آماده کنید.

سیب زمینی ها را با قطر کمتر از 1/2/2 اینچ به مدت چهار تا شش دقیقه بجوشانید و مواد بزرگتر را به مدت هشت تا 10 دقیقه بجوشانید. قابلمه سیب زمینی های در حال جوش را آبکش کنید وسیب زمینی ها را بلافاصله درون آب یخ فرو کنید تا روند پخت و پز متوقف شود. سیب زمینی ها را کاملاً خشک کنید و در بسته بندی های مناسب قرار دهید تا منجمد شود.

با این روش سیب زمینی منجمد درست کنید
با این روش سیب زمینی منجمد درست کنید

آیا سیب زمینی یخ زده خوب نیست؟

سیب زمینی های خام برای منجمد کردن خوب نیستند. آنها به خودی خود بد نیستند اما بافت و طعم سیب زمینی های خام منجمده شده، پس از ذوب شدن و پخته شدن ضعیف می باشد.

 هرچه سیب زمینی ها  تازه تر باشند، بهتر منجمد می شوند. سیب زمینی های پخته شده ، هنگامی که پوره شده یا رنده شده باشند، برای مدت چند هفته به خوبی منجمد می شوند اما بعد از آن به سرعت طعم خود را از دست می دهند.

آیا سیب زمینی یخ زده خوب نیست؟
آیا سیب زمینی یخ زده خوب نیست؟

چرا باید  سیب زمینی نیمه آماده سرخ کرده را از ایران خریداری کنید

محصولات سیب زمینی یخ زده ایران  بی رقیب است. خلال سیب زمینی ایران کیفیت بسیار بالایی دارد. هم چنین می تواند سود خوبی را در اختیار شما قرار دهد. زیرا شما می توانید از طریق فروش خلال سیب زمینی منجمد درآمد خوبی را کسب کنید.

سیب زمینی های باکیفیت ایرانی در انواع فرم ها و شکل های متنوع تولید می شوند. از این رو ارزش افزوده خوبی را برای ذینفعان این صنعت به همراه می آورد.

سیب زمینی نیمه آماده برای هر نوع غذایی مناسب است. شما به راحتی می توانید آن را سرخ کنید و یک سیب زمینی سرخ کرده عالی را میل نمایید.

فروش خلال سیب زمینی منجمد نیمه آماده ایرانی می تواند سود خوبی برای شما داشته باشد.

همه محصولات سیب زمینی منجمد شده که فروخته می شوند، یکسان نیستند. زیرا سیب زمینی ها انواع خیلی زیادی دارند.  کیفیت سیب زمینی رشد یافته ایران ، نتیجه درجه حرارت ایده آل در حال رشد ، خاک غنی و بذرهای خیلی خوب می باشد.

سیب زمینی هایی که در ایران برای تولید خلال سیب زمینی مورد استفاده قرار می گیرند، بررسی می شوند. آن ها باید مقدار قند کمی داشته باشند تا بتوانند محصولی را کیفیت مطلوب را با آن ها تولید کرد.

طعم، بافت و ظاهر سیب زمینی خلالی ایرانی واقعا ممتاز است. زیرا آن را با استفاده از بهترین سیب زمینی ها تولید می نمایند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
سیب زمینی خلال شده منجمد سیب زمینی سرخ شده نیمه آماده صادرات سیب زمینی نیمه آماده فروش خلال سیب زمینی فروش سیب زمینی نیمه آماده فروش سیب زمینی نیمه آماده ایرانی فروش عمده سیب زمینی نیمه آماده کارخانه سیب زمینی نیمه آماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن