سیب زمینی نیمه آماده

کارخانه بسته بندی خلال سیب زمینی ‍‍‍| تولید سیب زمینی نیمه آماده

سیب زمینی های نیم سرخ شده به راحتی استفاده می شوند و به همین دلیل نیز طرفداران زیادی را دارند. کارخانه تولید سیب زمینی نیمه آماده در ایران، برای تهیه این محصول از بهترین بسته بندی خلال سیب زمینی استفاده می نماید. زیرا نگه داری درست از این محصول از تولید تا مصرف خیلی اهمیت دارد.

آنچه باید درباره ی سیب زمینی نیمه آماده بدانید

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که آیا اگر از بسته بندی خلال سیب زمینی استفاده کنید، آن گاه فرقی با نوع تازه این محصول دارد یا خیر. احتمالا پاسخ این سوال جالب خواهد بود زیرا از نظر سلامتی این دو با یکدیگر فرقی ندارند. لازم به ذکر است که روش انجماد مواد غذایی یکی از سالم ترین شیوه های نگهداری از خوراکی ها به شمار می آید و بعد از تازه خوری سالم ترین می باشد.

سیب زمینی سرخ کرده غذای بسیار پر کالری به شمار می آید. از این رو اگر می خواهید تا بدن سالم تری داشته باشید لازم است تا کمی ورزش کنید. زیرا در این صورت می توانید همواره از خوردن غذاهای لذیذ لذت ببرید.

سیب زمینی نیمه سرخ کرده چربی دارد و از این رو ممکن است که در یخچال یا فریزر دچار بوی نامطبوع شود. زیرا چربی ها خیلی بیشتر بوهای بد و نامطبوع درون یخچال را به خود جذب می کنند. برای این که از بو گرفتن آن ها جلوگیری کنید لازم است تا همواره مرغ و ماهی را در کنار سیب زمینی های نیمه سرخ شده نگه داری نکنید.

کارخانه بسته بندی خلال سیب زمینی ‍‍‍

بهترین زمان طبخ سیب زمینی نیمه سرخ شده

وقتی سیب زمینی نیمه آماده تهیه می کنید سعی کنید تا زود آن را مصرف کنید و آن را برای مدت خیلی زیادی در یخچال نگهداری ننمایید. اگر بسته آن ها را باز کردید و مقداری سیب زمینی درون آن باقی ماند، بقیه خلال ها را به یک نایلون زیپی یا پلاستیک فریزر انتقال دهید.

پختن سیب زمینی های نیمه آماده به نظر کاری آسان می آید اما باید توجه کنید که دمای خیلی بالا فورا سبب می شود که بافت روی خلال ها و روغن بسوزند. این کار علاوه بر این که طعم و ظاهر سیب زمینی ها را خراب می کند. موجب می شود تا ترکیبات آکریلامیدی که سمی هم هستند، روی خلال ها تشکیل شوند. این ترکیبات سمی خطر ابتلا به سرطان را در انسان افزایش می دهند و تاثیر بدی را روی کبد می گذارند.

لذا باید در نحوه آماده کردن سیب زمینی های نیمه سرخ کرده دقت کنید تا آن ها کمتری اثر بد را روی سلامتی داشته باشند. مناسب ترین شیوه پخت برای آن ها در مایکروویو یا تنور است.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
بسته بندی خلال سیب زمینی تولید سیب زمینی نیمه آماده کارخانه خلال سیب زمینی کارخانه سیب زمینی نیمه آماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن