ارقام سیب زمینی

سیب زمینی جلی

سیب زمینی جلی یکی از رقم هایی می باشد که هر ساله توسط بسیاری از کشاورزان در داخل کشور ما کاشت می شود. در این مطلب به بیان کامل مشخصات سیب زمینی جلی پرداخته می شود. قیمت بذر سیب زمینی

از این رو لازم است تا خصوصیات سیب زمینی رقم جلی را به طور کامل بیان نماییم. این متن را تا تا انتها بخوانید تا بتوانید مشخصات رقم جلی را بیشتر بشناسید.

مشخصات سیب زمینی جلی

معرفی کامل سیب زمینی رقم جلی

در این سایت ما معرفی انواع سیب زمینی را آغاز نموده ایم. اگر تمایل دارید تا درباره ی ارقام سیب زمینی اطلاعات خوبی را بدست آورید، مطالبی که ما در اینجا گرد آوری کرده ایم را مطالعه نمایید.

نژاد جلی را می توانید به صورت کامل اینجا بشناسید. این مطلب را تا انتها بخوانید تا بتوانید خصوصیات سیب زمینی این رقم را شناسایی کنید.

معرفی کامل سیب زمینی رقم جلی
معرفی کامل سیب زمینی رقم جلی

دوره رشد و بلوغ بوته جلی

دوره رشد برای بذر جلی نیمه دیررس است. دوره خواب برای این نژاد نیز بالا و طولانی می باشد. از این رو می توان گفت این رقم از مدل هایی به شمار می آید که برای فروش به بازار دیر عرضه می شود.

گسترش شاخ و برگ بوته جلی

طبق مشخصات سیب زمینی جلی، گسترش شاخ و برگ در این رقم زیاد می باشد. به عبارتی دیگر شاخ و برگ های جلی رشد زیادی دارند و فضای زیادی می گیرند.

رنگ گوشت و پوست در سیب زمینی رقم جلی

رنگ پوست در این رقم سیب زمینی زرد می باشد. رنگ گوشت برای این سیب زمینی نیز زرد ملایم می باشد.

شکل غده و مشخصات ظاهری رقم جلی

همواره ظاهر سیب زمینی ها برای خریداران مهم است. آن ها می خواهند تا سیب زمینی را خریداری کنند که ظاهر خیلی خوبی داشته باشد. رقم جلی می تواند رضایت مشتری را از این نظر تامین نماید.

شکل غده های جلی بیضی شکل هستند. عمق چشم ها در آن نیز خیلی کم عمق هستند. اندازه غده هایش نیز بین متوسط تا بزرگ گزارش شده اند.

شکل غده و مشخصات ظاهری رقم جلی 
شکل غده و مشخصات ظاهری رقم جلی

نحوه عملکرد نژاد جلی

نحوه عملکرد یا میزان برداشت سیب زمینی یکی از مواردی به شمار می آید که قبل از انتخاب رقم  مناسب برای کشت آن را مورد بررسی قرار می دهند. رقم  و نژادی برتری دارد که بتواند میزا بیشتری محصول را از آن برداشت نمایند.

رقم جلی یکی از بهترین نژادهای سیب زمینی به شمار می اید. زیرا می تواند عملکرد خیلی بالایی داشته باشد. هم چنین اندازه غده ها در آن بزرگ هستند. از این رو می تواند برای کشاورز سود خیلی خوبی داشته باشد.

نحوه عملکرد سیب زمینی جلی 

نوع مصرف رقم جلی

در هنگام خرید سیب زمینی یکی از نکاتی که همواره آن را در نظر می گیرند، نوع مصرف می باشد. جلی را می توان به صورت تازه خوری استفاده کرد.

اما چیزی که سبب تمایز این رقم شده است، استفاده از آن در صنعت تولید چیپس می باشد.

نوع مصرف رقم جلی 
نوع مصرف رقم جلی

مقاومت به آفات و بیماری ها

می توان گفت در بررسی این رقم درباره آفات و بیماری ها نکته منفی نیافتیم. رقم جلی در برابر آفات مختلف مقاوم می باشد. در برابر برخی از آن ها مانند بیماری (Wart disease (fysio 1 نیز مصون می باشد.

قابلیت انبارداری نژاد جلی

جلی یکی از رقم هایی به شمار می آید که خاصیت خیلی خوبی برای انبارداری دارد. درست مانند برخی از دیگر نژادها از قبیل:

 • سیب زمینی آجیبا
 • سیب زمینی آلمرا
 • سیب زمینی پیکاسو
 • سیب زمینی دراگا
 • سیب زمینی راموس
 • سیب زمینی سانتانا
 • سیب زمینی سانته
 • سیب زمینی لیدی رزتا
 • سیب زمینی مارفونا
 • سیب زمینی هرمس

قیمت بذر سیب زمینی جلی

قیمت بذر سیب زمینی رقم جلی

جلی یکی از رقم هایی به شمار می آید که خرید و فروش سیب زمینی آن در تمام سطح کشور مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

قیمت بذر سیب زمینی جلی که توسط فروشندگان مختلف در بازار سیب زمینی ایران مطرح می شود، متفاوت می باشد.

از این رو خریداران برای این که این محصول را خریداری نمایند، ابتدا قیمت بذر سیب زمینی جلی را از فروشندگان مختلف آن در بازار سوال می کنند.

آن ها پس از پرس و جوی زیاد، از فروشنده ای بذر را تهیه می کنند که پایین ترین قیمت بذر سیب زمینی جلی را بیان کرده باشد.

قیمت برای خریداران بذر سیب زمینی مهم است. در این جا تلاش می شود تا همواره کمترین قیمت بذر سیب زمینی جلی برای فروش عرضه شود. چنانچه شما کسی را سراغ دارید که قیمت بذر سیب زمینی جلی او کمتر از این مجموعه می باشد، لطفا به ما اطلاع دهید.

خرید سیب زمینی مخصوص چیپس در بازار ایران

خریدارانی که برای سیب زمینی چیپسی مراجعه می کنند، به طور معمول مشتری میزان زیادی از این محصول برای یک بار خرید می باشند.

آن ها می خواهند تا بهترین کیفیت سیب زمینی را خریداری نمایند. از این رو در بسیاری از موارد مبلغ پول بیشتری را می پردازند.

در بازار سیب زمینی ایران این امکان فراهم آمده است تا مشتری ها بتوانند با خیال راحت خرید کنند. ما همواره تلاش می کنیم تا بهترین کیفیت سیب زمینی را آماده کنیم.

تلاش ما به این دلیل است که در واقع ما همواره در کار خرید و فروش سیب زمینی فعالیت داریم. از این رو تلاش می کنیم تا بتوانیم بهترین سیب زمینی را برای خریداران خود تهیه کنیم.

از این رو بسیاری از خریدارانی که سیب زمینی های مورد نیاز خود را از ما خرید نموده اند، همواره برای خرید سیب زمینی به ما مراجعه می نمایند.

سیب زمینی رقم جلی در یک نگاه

مشخصات سیب زمینی جلی

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
انواع سیب زمینی انواع سیب زمینی از کجا بخرم سایت فروش سیب زمینی فروش انواع سیب زمینی فروش انواع سیب زمینی در ایران کاشت سیب زمینی مشخصات سیب زمینی

یک نظر

 1. سلام.من امسال از این رقم کشت کرده ام.خواستم بدونم مقاومت این رقم نسبت به اسکب معمولی چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن