سیب زمینی نیمه آماده

پخش عمده سیب زمینی خلالی نیمه آماده

سیب زمینی خلالی نیمه آماده صنعتی در کارخانه ها با روش خاصی تهیه می شود. تا کمترین میزان کالری را داشته باشد. زیرا میزان کالری در غذاها همواره برای تمامی مردم مهم است. آن ها از خوردن غذاهای پرکالری بیزارند. کارخانه های تولید کننده سیب زمینی نیمه آماده، روشی را برای پخت بر می گزینند که بتوانند بهترین محصول را با کمترین کالری تولید کنند. این تولید کنندگان از طریق پخش عمده،  محصولات خود را برای فروش در سراسر کشور عرضه می کنند.

طرز تهیه سیب زمینی خلالی نیمه آماده

سیب زمینی سرخ کرده غذای خوش مزه است. ولی بسیاری از افراد به خاطر کالری زیاد از خوردن آن منصرف می شوند. در این جا روشی برای شما بیان می شود. با استفاده از طرز تهیه سیب زمینی خلالی نیمه آماده عالی می توانید سیب زمینی سرخ کرده خوش مزه و کم کالری بپزید. انرژی آن در حدود 320 کیلوکالری است. یعنی به اندازه یک کلوچه گردویی!

مواد لازم:

 • سیب زمینی بزرگ تازه
 • روغن سرخ کردنی گیاهی(زیتون،کانولا،آفتابگردان)
 • سیر و پودر ذرت یا کارامل
 • شکر
 • دستمال کاغذی مخصوص آشپزخانه یا دستمال جاذب چربی

پخش عمده سیب زمینی خلالی نیمه آماده

مراحل پخت:

 1. سیب زمینی ها را پوست بگیرید و در اندازه دلخواه خرد کنید. (بهترین اندازه = قطر یک سانتی متر و طول 8 سانتی متر)
 2. خلال ها را در یک کاسه بزرگ قرار داده و روی آن ها آب سرد بریزید. به طوری که آب روی سیب زمینی را بگیرد. برای طول یک شب آن ها را کناری بگذارید. (علت اصلی کالری زیاد سیب زمینی سرخ کرده نیز نشاسته آن می باشد که با این روش به طور کامل خارج می شود.)
 3. آب کاسه را خالی کنید و تمامی خلال ها را مجددا خوب آبکشی کنید.
 4. یک کاسه پر از آب داغ داغ آماده کنید. شکر، پودر سیر، پودر کارامل یا ذرت را به آن اضافه کنید. (اندازه اختیاری است اما خوب است که مزه این محلول کمی طعم شیرینی بدهد)
 5. سیب زمینی ها باید نیم ساعت در محلول باقی بمانند. سپس با آب سرد آبکشی شوند.
 6. سیب زمینی ها را با یک دستمال تمیز کاملا خشک کنید.
 7. یک قابلمه را کامل از روغن پر کنید. (توجه داشته باشید که این روغن جذب سیب زمینی ها نمی شود. پس سیب زمینی سرخ کرده شما کالری کمی خواهد داشت.)
 8. شعله زیر قابلمه را کم کنید و اجازه دهید روغن آرام آرام گرم شود تقریبا بیست دقیقه زمان می برد. شعله زیاد سبب سوختن روغن خواهد شد.
 9. یک خلال سیب زمینی کاملا خشک شده را درون روغن بیاندازید. اگر اطراف آن حباب های کوچک مشاهده کردید، روغن به اندازه کافی گرم شده است. خلال در روغن غوطه ور می شود و اصلا صدا جرق جرق به گوش نمی رسد.
 10. با توجه به سایز قابلمه و میزان سیب زمینی ها، آن ها را چند قسمت تقسیم کنید تا به صورت جداگانه سرخ شوند.
 11. یک قسمت از خلال ها را در روغن بریزید، به طوری که کاملا روغن روی سیب زمینی ها را بگیرد.
 12. سرخ کردن سیب زمینی دو مرحله دارد. مرحله اول بین 5 تا 10 دقیقه زمان می برد. خلال ها در این مرحله کافیست فقط درونشان بپزد. (معیار بررسی پخت = خلال بین انگشتان به راحتی نرم شود.) با این روش سیب زمینی خلالی نیمه آماده میشود.
 13. سیب زمینی ها را بعد از پخت روی یک سینی بریزید تا خنک شوند.
 14. روغن را دوباره داغ کنید. خلال ها را آرام درون قابلمه بریزید. سپس آن ها را به اندازه ای که دوست دارید و مطابق سلیقه خود شما است، سرخ کنید.
 15. روی یک سینی دستمال جاذب روغن پهن کنید. سپس تمامی سیب زمینی های سرخ کرده ای را که آماده کرده اید، روی آن پخش کنید.
 16. نمک، فلفل سیاه و پودر پاپریکا روی خلال ها بریزید و کاملا مخلوط نمایید.

شما می توانید سیب زمینی خلالی نیمه آماده لذیذ خود را با همین روش آماده کنید. کافی است تا در مرحله دوم پخت را انجام ندهید. بعد از خنک شدن خلال ها، آن ها را بسته بندی کنید و درون یخچال بگذارید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
تولید سیب زمینی خلالی سیب زمینی خلالی نیمه آماده صنعتی سیب زمینی خلالی نیمه آماده عالی طرز تهیه سیب زمینی خلالی نیمه آماده کارخانه سیب زمینی نیمه آماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن