خرید و فروش سیب زمینی

سیب زمینی به قیمت روز | صادرات سیب زمینی به افغانستان

سیب زمینی به قیمت روز یکی از پرمصرف ترین صیفی جات در تمامی خانه های مسکونی، رستوران ها، اداره ها و غیره می باشد. از این رو همواره هزینه زیادی برای خرید سیب زمینی انجام می شود. خرید سیب زمینی به صورت مستقیم از تولید کننده سبب می شود تا بتوانید این محصول را با مناسب ترین قیمت برای صادرات سیب زمینی به افغانستان خریداری کنید.

خرید سیب زمینی با کمترین قیمت

همواره بسیاری از افراد تمایل دارند تا سیب زمینی را از تامین کننده اصلی خریداری کنند. زیرا نسبت به پولی که پرداخت می کنند، می توانند تا از میزان سیب زمینی های بیشتری استفاده کنند. اما تعداد سیب زمینی های بیشتر تنها چیزی نیست که مصرف کنندگان می خواهند. سیب زمینی خوب باید دارای ویژگی های دیگری نیز باشند تا مصرف کنندگان رضایت کامل از این محصول داشته باشند.

  • قیافه ظاهری سیب زمینی  باید عاری از هر گونه اسکپ باشد. ( اسکپ همان غده های است که مانند دمل روی سیب زمینی هستند.)
  • سیب زمینی هایی که سبز شده اند و جوانه زده اند نیز به هیچ وجه قابل قبول نمی باشند.
  • اندازه سیب زمینی هم مهم است. اندازه های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک برای استفاده در آشپزخانه مناسب نمی باشند.
  • طعم سیب زمینی نیز یکی از موارد دیگری است که همواره برای مصرف کنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد. رقم هایی مانند آگریا، سانته، بامبا و جلی طعم خوبی دارند.

فروش ویژه سیب زمینی به قیمت روز

فروش ویژه سیب زمینی به قیمت روز

فروش سیب زمینی به قیمت روز و به صورت ویژه برای مصرف کنندگان این محصول عرضه شده است. این محصول یکی از پرمصرف ترین مواد غذایی در همه کشورها به شمار می آید. از این رو همواره بسیاری از افراد برای خرید آن اقدام می کنند.

سیب زمینی های اردبیل عرضه شده در این فروشگاه با بالاترین سطح کیفیت تولید شده اند. زیرا در مناسب ترین منطقه برای کشت سیب زمینی در کشور پرورش یافته اند. اما قیمتی کاملا مقرون به صرفه دارند.

در این فروش ویژه که در ایران آغاز شده است، امکان خرید این محصول برای تمامی هم وطنان به وجود آمده است. از این رو تمامی هم وطنانی که می خواهند تا این محصول را به صورت عمده خریداری کنند، می توانند آن را با ارزان ترین قیمت از این محل خریداری نمایند.

مردم کشور ما از در این شرایط اقتصادی می خواهند تا همواره از هر طریقی شده حتی به میزان خیلی کم در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

سیب زمینی سانتانا

بزرگترین تولید کننده سیب زمینی در کشور

سیب زمینی در بسیاری از استان ها در کشور ما کشت می شود. فصل برداشت سیب زمینی به دلیل آب و هواهای مختلفی که در سطح کشور وجود دارد، در همه جا یکسان نیست.

اما همواره یک استان در همه سال ها بیشترین میزان برداشت سیب زمینی را داشته است. استان اردبیل بزرگ ترین تولید کننده سیب زمینی در تمام کشور ما است.

بعد از اردبیل، همدان مقام دوم را برای برداشت سیب زمینی دارد. بسیاری از مردم در استان همدان کشاورز سیب زمینی هستند و به همین دلیل نیز می توانید سردخانه های زیادی را که محل نگهداری سیب زمینی هستند را در این استان پیدا کنید.

صادرات سیب زمینی به افغانستان

صادرات سیب زمینی به افغانستان

صادرات همواره یکی از مواردی به شمار می آید که می تواند سبب افزایش فروش سیب زمینی در ایران شود. اما برای صادرات سیب زمینی همواره قیمت عامل خیلی تاثیر گذاری می باشد.

خرید با قیمت مقرون به صرفه همواره برای تمامی خریداران اهمیت بسیار زیادی دارد. آن ها می خواهند تا همواره با توجه به قیمتی که پرداخت می کنند، کیفیت و جنس خیلی خوبی از سیب زمینی را دریافت نمایند.

اما خرید با قیمت ارزان تنها به معنی واقعی امکان پذیر خواهد بود که بتوانید محصول مورد نظر خود را از تولید کننده ی آن به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه خریداری نمایید.

اما خرید سیب زمینی از کشاورزان همواره مشکلات خاص خودش را دارد. زیرا آن ها نمی توانند در تمام طول سال برای شما سیب زمینی را تامین نمایند. آن ها تنها می توانند میزان مشخصی سیب زمینی را برای شما فراهم کنند.

از این رو بسیاری از خریدارانی که به صورت روزمره برای خرید سیب زمینی اقدام می کنند، می خواهند تا کسی را پیدا کنند که به صورت روزمره بتواند سیب زمینی با کیفیت خیلی خوب را برای آن ها تامین نماید.

خریداران نیز می خواهند تا بتوانند از قیمت های استثنایی و ارزان بهره مند شوند. از این رو امکان خرید مستقیم سیب زمینی به وجود آمده است. با استفاده از این فرصتی که پدید آمده است، تمامی هم وطنانی که قصد صادرات سیب زمینی به افغانستان را دارند،  می توانند محصولی مانند سیب زمینی را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر خریداری نمایند.

بهترین نوع سیب زمینی برای صادرات

بهترین نوع سیب زمینی برای صادرات

برای بسیاری از مصرف کنندگان سیب زمینی، وجود ارقام سیب زمینی متنوع کاملا گیج کننده است. اما برای صادرات سیب زمینی مهم است تا یک آشنایی کلی با انواع سیب زمینی داشته باشید.

از بین مدل های متنوع این محصول انواع رقم های اسپریت، بامبا، سانته، جلی، آگریا و چلنجر خیلی باکیفیت هستند.

اگر نام برخی از رقم های دیگر را در این لیست مشاهده نمی کنید، دلیل بر عدم کیفیت آن ها نمی باشد. در این جا تنها نام تعدادی کمی از آن ها آورده شده است.

برای انتخاب سیب زمینی برای صادرات بهتر است تا شما به سفارش مشتری توجه کنید. برخی از مشتری ها تنها قیمت ارزان می خواهند.

اما کیفیت نیز عاملی دیگر است که می تواند برای تمامی مشتری ها مهم باشد. به طور معمول وقتی یک مشتری نوع خاصی از سیب زمینی را نیاز داشته باشد، بیان می کند. پس لازم نیست خیلی درگیر پیدا کردن بهترین رقم سیب زمینی شوید.

سعی کنید تا همیشه با توجه به آن چه در دسترس شما است، بهترین سیب زمینی را با قیمتی مناسب و تحت شرایطی کمتر از سایر رقبا داشته باشید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
سیب زمینی اردبیل سیب زمینی به قیمت روز سیب زمینی همدان صادرات سیب زمینی صادرات سیب زمینی به افغانستان قیمت خرید سیب زمینی قیمت سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن