فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

قیمت فروش عمده سیب زمینی | بازار فروش سیب زمینی صادراتی

قیمت فروش عمده سیب زمینی در شهرهای مختلفی از ایران فرق می کند. قیمت عمده این محصول در بازار توسط عمده فروش سیب زمینی اعلام می شود. از این رو همواره خریداران سیب زمینی صادراتی این محصول را از این تامین کنندگان خریداری می کنند.

قیمت فروش عمده سیب زمینی
قیمت فروش عمده سیب زمینی

قیمت فروش عمده سیب زمینی در تهران

تهران شهری بسیار بزرگ است. هم چنین این کلان شهر ایران پایتخت نیز به شمار می آید. از این رو بسیاری از صنایع در کشور ما در استان تهران به صورت فزاینده ای رشد نموده اند.

قیمت بسیاری از محصولات در استان تهران به عنوان یک پایه در نظر گرفته می شود. اما محصولی مانند سیب زمینی برای این که وارد بازار شهر تهران شود، باید ابتدا از تولیدکنندگان این محصول خریداری شود.

سیب زمینی و بسیاری از سبزیجات، صیفی جات و میوه ها در استان تهران کشت نمی شوند. از این رو قیمت این محصولات در تهران کمترین قیمت نیست. از این رو بسیاری از خریداران عمده می خواهند تا با تولیدکنندگان سیب زمینی در سایر شهرهای ایران ارتباط مستقیم برقرار کنند.

فروش سیب زمینی

فروش عمده سیب زمینی تازه صادراتی

سیب زمینی صادراتی مشخصات خاص خود را دارد. مشتریانی که این محصول را خریداری می کنند، انتظار دارند که محصول آن ها دارای ویژگی های خاصی باشد. این ویژگی ها برای هر محصول ممکن است فرق بکند.

سیب زمینی صادراتی را در بسته بندی های خاصی قرار می دهند. در بسیاری از مواقع سیب زمینی صادراتی را در کیسه های شیشه ای سی کیلویی می گذارند.

ویژگی های سیب زمینی های صادراتی

البته باید گفت که این سیب زمینی ها از لحاظ اندازه کاملا یکسان باید باشند. در آن ها سیب زمینی های با سایز خیلی کوچک تر دیده نمی شود. هم چنین این سیب زمینی ها خاک ندارند. کارگران باید طبق خواسته ی مشتری صادراتی سیب زمینی های خراب و شکسته شده را جدا نمایند و سپس درون کیسه های مورد نظر قرار دهند.

یکی دیگر از انواع بسته بندی سیب زمینی که برای صادرات استفاده می شود، کیسه های توری شکل است. شاید شما پیازها را در این بسته بندی در بازار دیده باشید. در واقع طبق نیاز مشتری نوع بسته بندی تعیین می شود. هزینه بسته بندی نیز در بیشتر مواقع به عهده خریدار می باشد.

سیب زمینی صادراتی

شرکت فروش سیب زمینی به قیمت روز

قیمت همیشه عاملی تعیین کننده برای هر مشتری می باشد. سیب زمینی دارای قیمتی ثابت نمی باشد. از این رو بسیاری از خریداران سیب زمینی این محصول را از طریق فروشندگان مختلف قیمت می گیرند تا بتوانند قیمت روز سیب زمینی را بدست آورند.

اما باید در نظر داشته باشید که همیشه قیمت پایین نمی تواند عاملی برای این باشد که یک خریدار صادراتی از یک فروشنده خاص خرید کند. مشتری های صادرات سیب زمینی خواسته های دیگری دارند که یکی از مهم ترین آن ها، کیفیت ثابت در بار می باشد.

شرکت فروش سیب زمینی از آن جایی که تجربه طولانی در زمینه خرید و فروش سیب زمینی دارد، می تواند به خریداران سیب زمینی صادراتی کمک کند. این شرکت با افراد مختلفی که سیب زمینی را در ایران می فروشند، آشنایی دارد. از این رو می تواند قیمت مناسب و کیفیت ثابت بار را برای مشتری خویش تضمین کند.

عمده فروش سیب زمینی

کدام رقم سیب زمینی برای صادرات مناسب تر است                

همانطور که ذکر شد، همواره کیفیت سیب زمینی برای بسیاری از خریداران مهم است. سیب زمینی های مختلف کیفیت های متفاوتی دارند. انواع سیب زمینی در مزارع ایرانی کشت می شود.

برخی از انواع سیب زمینی عبارتند از:

  • آگریا
  • جلی
  • فابولا
  • مارفونا
  • اسپیلت
  • سانته

انواع مختلفی از سیب زمینی وجود دارد، و برای تعداد زیادی از صادرکنندگان انتخاب نوع سیب زمینی برای صادرات دشوار است. این موضوع کاملا مشهود است که برخی از انواع این محصول مانند سیب زمینی آگریا و جلی کیفیت های خیلی بهترین دارند.

اما این که تامین کننده بتواند به طور کامل برای شما این مدل سیب زمینی را به میزانی که نیاز دارید، تامین نماید نیز مهم است. اگر برای مردم کشور مقصد شما نوع سیب زمینی اهمیت چندانی ندارد و مشتری شما نیز مشکلی ندارد، رقم سیب زمینی اهمیت خیلی زیادی نخواهد داشت.

رقم های باکیفیت تر سیب زمینی قیمت های بیشتری نیز دارند. پس این موضوع را نیز در نظر بگیرید. سعی کنید تا بفهمید مشتری شما چه می خواهد، تا بتوانید مشابه با خواسته وی، برایش سیب زمینی را تامین کنید. 

فروش سیب زمینی

بازار خرید و فروش سیب زمینی صادراتی

سیب زمینی یکی از اقلام مهم در کشور ما به شمار می آید که برای صادرات استفاده می شود. سیب زمینی می تواند منجر به ورود ارز صادراتی خوبی به کشور ما شود، و از این طریق سطح اقتصاد کشور ما را ارتقا دهد.

اما بنا به مشکلاتی که همیشه وجود دارد، در برخی از زمان ها، صادرات سیب زمینی ممنوع می شود. در این گونه موارد تعرفه سنگین گمرکی روی سیب زمینی می گذارند. از این رو فروش سیب زمینی صادراتی مقرون به صرفه نیست.

بازار خرید و فروش سیب زمینی صادراتی در ایران بسیار پر تلاطم است و بستگی زیادی به قیمت سیب زمینی در بازار دارد. از این رو در این بازار همواره باید درباره اخبار سیب زمینی اطلاعات تازه ای داشته باشید.

خرید و فروش سیب زمینی

خرید سیب زمینی همدان برای صادرات

همدان یکی از استان های کشور ما به شمار می آید که هر ساله کشاورزان آن جا اقدام به کشت سیب زمینی می نمایند. کاشت این محصول در استان همدان رونق زیادی دارد.

کشاورزان همدانی می توانند کیفیت خیلی خوبی از سیب زمینی را برداشت کنند. و این موضوع ارتباط مستقیمی با کیفیت خاک آن منطقه دارد. هم چنین نمی توان تاثیر آب و هوا را نیز نگرفت. در واقع خاک، آب و هوا با یکدیگر محیطی را ایجاد نموده اند که منجر شده است، یکی از بهترین کیفیت های سیب زمینی در استان همدان برداشت شود.

البته سیب زمینی در استان های دیگر کشور نیز کشت می شود. این محصول قابلیت کشت در بسیاری از مناطق را دارد. اما میزان کشت این محصول در استان همدان طبق آمارها بیشتر می باشد.

صادرات سیب زمینی

خرید سیب زمینی از انبار سیب زمینی

سیب زمینی یک محصول کاملا فصلی است. یعنی تنها در ماه های خاصی در سال برداشت می شود. از این رو این محصول را در انبارها ذخیره می کنند. تا در مواقعی که سیب زمینی برداشت نمی شود، آن را به بازار عرضه کنند.

انبارداران یکی از تامین کنندگان خیلی مهم می باشند که وجود آن ها برای بازار سیب زمینی در ایران و هم چنین کشورهای دیگر خیلی ضروری است.

خرید سیب زمینی به صورت مستقیم از انبار سیب زمینی می تواند از لحاظ قیمت خیلی مقرون به صرفه باشد. از این رو بسیاری از خریداران می خواهند با طور مستقیم با آن ها وارد مذاکره شوند.

خرید مستقیم از انبارداران برای خریداران عمده ای که به میزان کمی سیب زمینی خریداری می کنند، خوب است. اما خریدارانی که به طور مستمر و هر روزه سیب زمینی خریداری می کنند، به دنبال یک شرکت فروش سیب زمینی هستند، که بتواند این محصول را برای آن ها تامین کند.

بازار سیب زمینی

بهترین تامین کننده سیب زمینی برای صادرات

سیب زمینی یک محصول کاملا فصلی است که در مناطق مختلفی از کشور ما کشت می شود. از این رو سردخانه داران فراوانی در سراسر کشور ما حضور دارند که سیب زمینی را برای چندین سال ذخیره می کنند.

آن ها تامین کنندگان سیب زمینی هستند که می توانند سیب زمینی را برای صادرات تامین نمایند. خریداران مختلف همواره به دنبال بهترین تامین کننده هستند. آن ها تامین کننده ای را می خواهند که بتوانید سیب زمینی را با قیمت خیلی مناسبی تهیه کند. هم چنین کیفیت محصولی که برای فروش عرضه کرده است، با نمونه ای که برای مشتری ارسال نموده، یکی باشد.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.