خرید و فروش سیب زمینی

قیمت روز سیب زمینی در ایران برای صادر کنندگان

قیمت روز سیب زمینی در ایران برای صادر کنندگان بر اساس کیفیت و نوع سیب زمینی تعیین می گردد. سیب زمینی از جمله غده های زیرزمینی خوراکی است که بومی برخی نقاط و نواحی کشور ماست و کشت و تولید این محصول در ایران از سابقه ای دیرینه برخوردار است و کشور ما به عنوان یکی از بزرگترین و برترین صادرکنندگان سیب زمینی در سطح جهان شناخته شده است و سیب زمینی صادراتی ایرانی در بازارهای جهانی و بین المللی از خریداران بسیاری برخوردار است.

قیمت روز سیب زمینی در ایران برای صادر کنندگان
بازار سیب زمینی

لیست بزرگترین خریداران سیب زمینی در کشور

سیب زمینی از جمله صیفی جات خوراکی است که بومی برخی نواحی آسیا است. این گیاه سرشار از مواد معدنی همچون آهن، روی، منیزیم و کلسیم می باشد و در طب سنتی به خواص سیب زمینی اشاره شده است.

امروزه از انواع سیب زمینی در دستور آشپزی غذاهای مختلف استفاده می شود. لیست بزرگترین خریداران سیب زمینی در کشور را می توان از طریق نمایندگی های رسمی برندهای تولیدی و مراکز فروش عمده این محصول دریافت کرد. این غده ها در سطح گسترده ای در کارخانجات تولید چیپس، برای تولید انواع چیپس های خوش مزه به کار می روند.

خرید اینترنتی سیب زمینی و فروش آن با اندازه های مختلف در کشور
بازار سیب زمینی

صادر کننده عمده سیب زمینی به کشور های همسایه

مراکز صادر کننده عمده سیب زمینی به کشورهای همسایه در قالب شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی، دفاتر بازرگانی مستقر در گمرکات قانونی کشور و سایت های فروشگاهی چند زبانه، ارسال این محصولات به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی را در دستور کار قرار داده اند.

سیب زمینی ایرانی پس از برداشت از مزارع، در کارخانه سیب زمینی با استفاده از دستگاه های حرفه ای سورتینگ، پاکسازی و جداسازی می شوند و نوع مرغوب این محصول در بسته بندی های حرفه ای و تجاری به کشورهای مختلف همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می گردد و صادرات سیب زمینی ارزآوری خوبی را برای کشور به همراه دارد.

بازار سیب زمینی
بازار سیب زمینی

لیست قیمت فروش سیب زمینی در تهران

قیمت انواع مختلف سیب زمینی بر اساس کیفیت محصول، نوع ارائه به صورت کیلویی و بسته بندی شده، برند تولید کننده، نوسانات بازار داخلی و بازارهای جهانی و میزان عرضه و تقاضا متغیر است.

برای استعلام لیست قیمت فروش سیب زمینی در تهران و قیمت سیب زمینی سال ۹۸ می توان به صورت حضوری به مراکز ارائه دهنده این محصول مراجعه نمود. فروشگاه های عرضه کننده محصولات گیاهی و مراکز واردات و صادرات و بنکداری ها از جمله مهم ترین مراجع برای استعلام حضوری و تلفنی نرخ به روز این محصولات هستند.

همچنین مارکت های آنلاین از دیگر مراکزی هستند که به روزترین قیمت ها را در اختیار خریداران عمده و خانگی قرار می دهند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
خریداران سیب زمینی سیب زمینی صادراتی صادرات سیب زمینی قیمت روز سیب زمینی در ایران قیمت سیب زمینی سال 98 کارخانه سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن