فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

قیمت خرید تضمینی سیب زمینی از کشاورزان ایرانی

قیمت سیب زمینی در ایران در بیشتر مواقع پاسخ گوی هزینه های سنگین کشاورزی نمی باشد. از این رو قیمت خرید تضمینی سیب زمینی می تواند قیمت سیب زمینی را در بازار سیب زمینی متعادل تر نماید. زیرا بین عرضه و تقاضای سیب زمینی در بازار تعادل ایجاد می کند.

صادرات سیب زمینی می تواند به میزان بسیاری تولیدات مازاد این محصول را از بازار سیب زمینی جمع آوری نماید. اما صادرات سیب زمینی نیز مشکلات خود را دارد. سیب زمینی صادراتی نیاز به فعالیتی هدفمند دارد از این رو نیاز به  بازار شناسی، بازاریابی و بازار سازی وجود دارد.

بازار سیب زمینی
بازار سیب زمینی

خرید تضمینی سیب زمینی در بازار از کشاورزان

بازار سیب زمینی در ایران همواره نیاز دارد که متعادل باشد. گاهی اوقات دولت خرید تضمینی سیب زمینی را انجام می دهد. اما در برخی از مواقع این کار از سوی وزارت جهاد کشاورزی انجام نمی شود. زیرا خرید سیب زمینی به صورت تضمینی می تواند سبب به هم ریختگی در بازار این محصول در کشور ما شود.

تجربه ثابت نموده است که اگر خرید تضمینی سیب زمینی از کشاورزان انجام نشود. بازار سیب زمینی در داخل شهرهای مختلف ایران، طبق یک روند مناسب، متعادل و منصفانه پیش می رود. این روند به گونه ای است که هم به نفع کشاورزان و هم به نفع کسانی باشد که به نوعی مصرف کننده ی این کالا در کشور به شمار می آیند.

بازار سیب زمینی
بازار سیب زمینی

صادارت هدفمند سیب زمینی ایرانی

سیب زمینی یکی از مهم ترین محصولاتی به شمار می آید که همه ساله در کشور ما کشت می شود. هم اکنون صادرات سیب زمینی با توجه به تولید سیب زمینی در کشور صورت می گیرد و تحت تاثیر میزان تولید سیب زمینی است. در واقع باید گفت که این از صادرات این محصول به هیچ وجه مورد تایید کارشناسان نیست.

سیب زمینی صادراتی تحت تاثیر میزان تولید است. در واقع زمان هایی که حجم زیادی از سیب زمینی تولید می شود، و قیمت سیب زمینی در بازار پایین می آید. صادرات سیب زمینی آغاز می شود. اما در زمانی که قیمت سیب زمینی در بازار بالا رود، جلوی صادرات به کشورهای دیگر گرفته می شود.

در حال حاضر زمانی که قیمت سیب زمینی در بازار بالا می رود، برای این محصول تعرفه تعیین می نمایند. این نوع از تعرفه گذاری می تواند موجب ایجاد ضرر برای صادرکنندگان شود. هم چنین می تواند سبب آسیب به بازارهایی شود که مشتری سیب زمینی ایرانی در بازار جهانی هستند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.