فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

فروش عمده سیب زمینی گرگان در فصل برداشت

با آغاز فصل برداشت سیب زمینی در شهر گرگان، فروش این محصول در بازار آغاز می شود. فروش عمده سیب زمینی گرگان به صورت مستقیم از سر زمین انجام می شود. از این رو تمامی مشتری ها می توانند این محصول را با قیمت خیلی ارزان تری خریداری کنند.

فصل برداشت سیب زمینی گرگان

سیب زمینی را در استان گلستان در خرداد ماه برداشت می کنند. در این فصل سال تلاش کشاورزان برای برداشت محصول سیب زمینی آغاز می شود. در تمامی سال های گذشته کشاورزان و دهفانان در استان گلستان در زمان برداشت این محصول استرس و نگرانی بسیار فراوانی دارند.

استرس و نگرانی کشاورزان و دهقانان سیب زمینی در استان گلستان به دلیل قیمت سیب زمینی در بازار می باشد. آن ها نگران هستند زیرا محصولی که کشت کرده اند، حاصل و نتیجه چندین ماه تلاش آن ها می باشد.

این کشاورزان راه درآمد و امرار معاش دیگری ندارند، آن ها امیدوارند که در زمان برداشت محصول قیمت سیب زمینی در بازار بالا باشد. اگر سیب زمینی گران باشد، آن ها می توانند به میزان سودی که انتظار داشته اند، دست یابند.

بازار سیب زمینی

فروش عمده و آنلاین سیب زمینی استان گلستان

کشاورزان همواره محصولات خود را به صورت عمده برای فروش عرضه می کنند. آن ها تلاش می کنند تا میزان سود بیشتری را پس از یک سال تلاش کسب کنند. از این رو تمایل دارند تا بتوانند واسطه هایی را که بین آن ها و مصرف کنندگان سیب زمینی وجود دارد، بسیار کمتر نمایند.

فروش آنلاین سیب زمینی نیز به همین منظور شروع به فعالیت نموده است. از این طریق تمامی خریداران عمده ای که تمایل دارند تا سیب زمینی را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنند، با این مجموعه تماس می گیرند. آن ها می توانند سیب زمینی را با قیمت عمده خریداری کنند.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.