خرید و فروش سیب زمینی

صادرات و فروش سیب زمینی درجه یک گرگان

فروش سیب زمینی یکی از کارهای بسیار سود آور به شمار می آید. زیرا همواره مشتری های زیادی برای این محصول وجود دارد. آن ها این محصول را با قیمت های مختلفی خریداری می کنند. زیرا قیمت سیب زمینی همیشه در بازار ثابت نیست، و همواره تغییر می کند. خرید سیب زمینی درجه یک گرگان برای صادرات همواره در زمان برداشت این محصول رونق بسیار زیادی دارد.

قیمت سیب زمینی صادراتی در ایران

قیمت سیب زمینی چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی بیان نمود. زیرا قیمت این محصول به طور پیوسته در حال تغییر است. بازار سیب زمینی در ایران در زمان های خاصی افزایش قیمت را تجربه می کند. در این گونه زمان ها عرضه سیب زمینی در بازار به میزان کمتری انجام می شود. از این رو قیمت سیب زمینی افزایش می یابد.

سیب زمینی صادارتی به طور معمول کیفیت خیلی خوبی دارد. زیرا مشتری های خارجی تمایل دارند تا این محصول را با کیفیت بالایی خریداری نمایند. از این رو قیمت سیب زمینی صادراتی با توجه به بهتر بودن کیفیت آن، بیشتر است.

عامل دیگری که روی قیمت سیب زمینی صادراتی تاثیر می گذارد، بسته بندی می باشد. در بازار داخلی سیب زمینی را به صورت کیسه ای می فروشند. اما برای صادرات این محصول استفاده از بسته بندی کیسه ای همیشه مناسب نیست.

افزایش کیفیت بسته یندی سبب افزایش قیمت سیب زمینی صادراتی می گردد. هر ساله در فصل برداشت سیب زمینی، سیب زمینی درجه یک از زمین های زراعی در شهر گرگان و استان گلستان برداشت می شود. که برای صادرات سیب زمینی و فروش سیب زمینی در بازارهای بین المللی بسیار مناسب است.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@sellpotato.com

برچسب ها
خرید سیب زمینی گرگان سیب زمینی صادراتی قیمت سیب زمینی قیمت سیب زمینی صادراتی قیمت عمده سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن