فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

سیب زمینی آلمرا

سیب زمینی آلمرا یکی از انواع و مدل های سیب زمینی می باشد که در کشور ما توسط تعداد زیادی از کشاورزان کشت می شود. کشاورزان همواره می خواهند بدانند که اگر نژاد خاصی از سیب زمینی را بکارند می توانند در بازار سیب زمینی، سود خوبی را بدست آورند.

در فروش سیب زمینی عوامل متعددی تاثیر دارند. یکی از عوامل قیمت سیب زمینی می باشد. زیرا در خرید سیب زمینی، برای تمامی خریداران، قیمت خیلی مهم است.

در این مطلب درباره سیب زمینی آلمرا سخن می گوییم. این مطلب را تا انتها بخوانید تا دانش خود را درباره این نژاد افزایش دهید.

سیب زمینی آلمرا
سیب زمینی رقم آلمرا

معرفی سیب زمینی نژاد آلمرا

آلمرا یکی از نژادهای سیب زمینی می باشد. چنانچه تمایل دارید تا درباره انواع سیب زمینی اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله ای را که به همین نام می باشد، مطالعه نمایید.

در اینجا به بررسی کامل تمامی خصوصیات و ویژگی های رقم آلمرا پرداخته می شود.

معرفی سیب زمینی نژاد آلمرا
معرفی سیب زمینی نژاد آلمرا

دوره رشد نژاد گیاه آلمرا

دوره رشد همواره یکی از عوامل مهمی می باشد که تمامی کشاورزان برای این که بتوانند یک محصول خیلی خوب را مطابق انتظار خود برداشت کنند، در نظر داشته باشند.

بازار سیب زمینی نیازمند محصولاتی می باشد که زود وارد بازار تره بار شوند. قیمت سیب زمینی در این گونه موارد کمی بیشتر خواهد بود. از این رو اگر کشاورزان بتوانند قبل از این که فصل برداشت محصول آغاز شود، محصول خود را برداشت نمایند، سود بیشتری در فروش سیب زمینی خواهند برد.

 آلمرا یکی از رقم هایی می باشد که جزو ارقام نیمه زودرس دسته بندی شده است. که نشان دهنده ی این است که این مدل و نژاد نسبتا زود برداشت خواهد شد. از این رو می تواند یکی از گزینه های خوب برای کشت سیب زمینی، به شمار آید.

گسترش شاخ و برگ
گسترش شاخ و برگ

گسترش شاخ و برگ بوته آلمرا

شاخ و برگ را می توان یکی از ویژگی هایی بارز برای هر رقم سیب زمینی به شمار آورد. برای مدل آلمرا مشاهده می شود که شاخ و برگ آن به میزان نسبتاخوبی رشد می کنند.

این تیپ از گیاه دارای حجمی متوسط است و ارتفاع بوته های آن نیز بین متوسط تا بلند می باشد.

رنگ گوشت و پوست سیب زمینی آلمرا 
رنگ گوشت و پوست آلمرا

رنگ گوشت و پوست رقم آلمرا

رنگ پوست و گوشت در هنگام خرید سیب زمینی مهم است و می تواند روی قیمت سیب زمینی تاثیر خوبی داشته باشد.  رقم آلمرا دارای پوست زردی می باشد. اما رنگ گوشت آن کمی تفاوت رنگی در آن مشاهده می شود. گوشته و بافت نژاد آلمرا زرد کمرنگ می باشد.

سیب زمینی نسبت به تغییر رنگ غده داخلی در اثر فشار و کوفتگی نسبتا مقاوم می باشد.

مقاومت در برابر بیماری ها  و آفات 
مقاومت در برابر بیماری ها و آفات

مقاومت در برابر بیماری ها و آفات

یکی از نکات خیلی مهمی که همیشه در هنگام انتخاب رقم سیب زمینی خیلی مهم می باشد و لازم است تا حتما به آن ها توجه شود، مقاومت در برابر بیماری ها و آفات می باشد.

رقم گیاه آلمرا یکی از ارقام خیلی مناسب برای کشت به شمار می آید. زیرا سیب زمینی آلمرا در برابر اکثر بیماری هایی که ممکن است برای سیب زمینی خطر آفرین باشند، مقاومت نسبتا خوبی دارد.

میزان عملکرد سیب زمینی آلمرا 
میزان عملکرد آلمرا

میزان عملکرد نژاد آلمرا

میزان برداشت همواره مهم است. زیرا میزان برداشت همواره سود کشاورز را در بازار سیب زمینی کشور تغییر می دهد. هر چقدر بتوانید میزان بیشتری محصول را برداشت نمایید، می توانید تا سود خیلی بیشتر را بدست آورید.

در مورد نژاد آلمرا خوب است که این گونه بیان کنیم که این سیب زمینی می تواند مناسب باشد. زیرا عملکرد بالایی دارد. نکته مهم دیگری که درباره این سیب زمینی خیلی مهم می باشد اندازه غده ها می باشد.

اندازه غده سیب زمینی این نژاد بزرگ گزارش شده است. که در کنار عملکرد زیاد آن می تواند، برداشت خوبی را برای کشاورزان داشته باشد.

نوع مصرف سیب زمینی آلمرا 
نوع مصرف سیب زمینی

نوع مصرف سیب زمینی آلمرا

نوع مصرف یکی از عواملی است که در هنگام خرید سیب زمینی در قیمت سیب زمینی تاثیر می گذارد. در بازار سیب زمینی همواره رقم هایی که برای تولید چیپس به کار می روند قیمت های بیشتری دارند.

زیرا کیفیت رقم های سیب زمینی مورد استفاده برای تولید چیپس خیلی مناسب تر می باشند. در مورد سیب زمینی نژاد آلمرا نکته خیلی مثبت دیگری که وجود دارد، نوع مصرف آن می باشد.

آلمرا را می توانید برای تولید فرنچ فرایز استفاده کنید. هم چنین فروش ان برای تازه خوری در بازار سیب زمینی رونق بسیار زیادی دارد.

ویژگی های ظاهری سیب زمینی 
ویژگی های ظاهری سیب زمینی

ویژگی های ظاهری سیب زمینی

سیب زمینی هایی که پوست صافی دارند، همواره نظر تمامی مصرف کنندگان را به خود جلب می نمایند. آلمرا نیز دارای پوست خیلی صافی می باشد. عمق چشم ها در این سیب زمینی خیلی کم تا کم مشاهده می شود. و این یکی از نکات خیلی مثبت به شمار می آید.

ویژگی جوانه سیب زمینی
ویژگی جوانه سیب زمینی

ویژگی های جوانه بوته آلمرا

جوانه یکی از مواردی می باشد که در هنگام کاشت سیب زمینی همواره مورد توجه کشاورزان قرار می گیرد. جوانه آلمرا متوسط و مخروطی شکل می باشد. جوانه ها کرک دار می باشند. میزان آنتوسیانین در این جوانه متوسط است.

از کجا سیب زمینی آلمرا بخرم 
از کجا سیب زمینی بخرم

از کجا سیب زمینی آلمرا بخرم

سیب زمینی یکی از محصولاتی می باشد که رقم های آن بسیار متنوع می باشند. تنوع زیادی که در این محصول وجود دارد می تواند برای خریداران سیب زمینی، پیدا کردن یک رقم خاص سیب زمینی را دچار مشکل می کند.

سوالی که همیشه مطرح شده است برای خریداران سیب زمینی این است که، از کجا سیب زمینی بخرم! خرید سیب زمینی کار دشواری نیست، اما چون این محصول را کشاورزان تولید می کنند، پیدا کردن کسی که این محصول را به طور خاص برای فروش عرضه کند، کاری است که کمی دشوار است.

شما در این مرکز می توانید انواع سیب زمینی را به آسانی سفارش دهید. در این مرکز امکان سفارش سیب زمینی آگریا، سیب زمینی سانته، سیب زمینی آجیبا، سیب زمینی آریندا، سیب زمینی اسپونتا، سیب زمینی جلی و انواع دیگر وجود دارد.

برای این که بتوانید درباره نحوه خرید سیب زمینی و هم چنین قیمت سیب زمینی اطلاعات بیشتری را کسب کنید، با فروشنده سیب زمینی در ایران تماس بگیرید.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 دیدگاه‌ برای “سیب زمینی آلمرا”