فروش چیپس، فرنچ فرایز و سیب زمینی

سیب زمینی آجیبا

خرید سیب زمینی آجیبا مشتری های خیلی زیادی دارد. زیرا در بین نام انواع سیب زمینی مشخصات خوب زیادی دارد که سبب جلب توجه بیشتر مصرف کنندگان و خریداران سیب زمینی می گردد. در این جا به صورت کامل درباره خصوصیات و ویژگی های سیب زمینی آجیبا سخن می گوییم. تا از این طریق توانسته باشیم به تمامی کسانی که در این رشته به دنبال کسب اطلاعات هستند، از طریق مقایسه بین گونه های مختلف، بهترین بذر سیب زمینی را شناسانده باشیم و به آن ها گفته باشیم که بهترین سیب زمینی ایران کجاست.

خرید سیب زمینی آجیبا
خرید سیب زمینی آجیبا

مشخصات و ویژگی های نژاد و گونه AJIBA

AJIBA یکی از گونه های متوسط و نسبتا خوب سیب زمینی به شمار می آید. در این جا به بررسی مهم ترین ویژگی ها و مشخاصت این سیب زمینی پرداخته می شود.

گونه ای نیمه زودرس است

این سیب زمینی نیمه زودرس است. یعنی اگر از این مدل در زمین کشاورزی خود کشت کرده باشید، می توانید آن را تقریبا زودتر برداشت کنید. این ویژگی خوبی است. زیرا شما توانسته اید تا سیب زمینی نوبرانه به بازار عرضه نمایید. توزیع و فروش سیب زمینی زودتر در بازار می تواند برای شما مفید باشد. زیرا به احتمال زیاد شما خواهید توانست سیب زمینی های خود را با قیمت بالاتری در بازار سیب زمینی برای فروش عرضه کنید.

مشخصات انواع سیب زمینی
مشخصات انواع سیب زمینی

شکل سیب زمینی چگونه است

سیب زمینی آجیبا شکل و قیافه ای تقریبا گرد تا بیضی دارد. اندازه غده های آن نیز بزرگ است. عمق چشم های این مدل نسبتا عمیق مشاهده شده است. اما رنگ پوست خشن آن زرد است. رنگ گوشت این گونه نیز زرد روشن دیده می شود. این مدل سیب زمینی بافتی تقریبا نرم دارد.

سیب زمینی آجیبا
سیب زمینی آجیبا

گسترش شاخ و برگ سیب زمینی

هر بوته سیب زمینی که در زمین کشاورزی رشد می کند، میزانی از زمین کشاورزی را اشغال می کند. از این رو مدل سیب زمینی هایی که میزان کمتری از زمین را می گیرند، برای کشت مناسب تر می باشند.

سیب زمینی آجیبا شاخ و برگ هایش نسبت به سایر بوته های سیب زمینی به میزان متوسطی رشد می کند. حجم آن ها نیز متوسط می باشد. از این رو می تواند یکی از نژاد خوب برای کشت به شمار آید.

گسترش شاخ و برگ سیب زمینی
گسترش شاخ و برگ سیب زمینی

آیا می توان آجیبا را انبار کرد

خاصیت انبارداری را می توان یکی از ویژگی های خیلی خوب و مهم سیب زمینی ها به شمار آورد. تمامی سیب زمینی ها خوب است تا این ویژگی را داشته باشند. کشاورزان نیز در هنگام کشت سیب زمینی خوب است تا به این نکته دقیقا توجه داشته باشند. زیرا اگر آن ها بتوانند سیب زمینی های خود را انبار کنند، می توانند سیب زمینی ها را با قیمت خیلی مناسب تری در زمان دیگر بفروشند.

سیب زمینی آجیبا بنا به گزارش هایی که وجود دارد، خاصییت متوسط خوبی برای انبار کردن دارد. از این رو می توانید از این سیب زمینی برای انبار کردن استفاده کنید، و در شرایطی که سیب زمینی افزایش قیمت داشت، آن را به بازار عرضه کنید.

انبارمانی سیب زمینی
انبارمانی سیب زمینی

عملکرد سیب زمینی آجیبا

اگر میزان برداشت سیب زمینی برای شما مهم است و می خواهید تا حتما میزان زیادی از سیب زمینی را برداشت نمایید، این نژاد می تواند برای شما خوب باشد. اندازه این نژاد در هنگام برداشت بزرگ است که این خود نیز می تواند خیلی خوب باشد.

سیب زمینی اسپونتا
عملکرد سیب زمینی آجیبا

ویژگی جوانه سیب زمینی

جوانه ای متوسط دارد که به شکل مخروطی رشد می کند. نکته ای که باید درباره این گونه در نظر داشته باشید این است که محل اتصال غده مادری به جوانه آن نسبتا ضعیف می باشد.

ویژگی جوانه سیب زمینی
ویژگی جوانه سیب زمینی

خرید سیب زمینی آجیبا در بازار تره بار ایران

بازار تره بار ایران بسیار بزرگ است و خرید و فروش سیب زمینی با نژادها و گونه های مختلف در آن انجام می شود. گونه و انواع سیب زمینی موجود می تواند برای بسیباری از خریداران گیج کننده باشد. هم چنین می تواند انتخاب سیب زمینی مناسب را با چالش بزرگی مواجه کند.

از طرفی همواره افرادی هستند که به شما مراجعه می کنند مدل سیب زمینی خاصی را سفارش می دهند. اما تامین این سیب زمینی خاص با مقدار مورد نیاز همواره یک چالش بزرگ برای بسیاری از فروشندگان سیب زمینی به شمار می آید.

اگر شما به دنبال گونه ای خاص از سیب زمینی هستید، به احتمال زیاد نمی توانید فروشنده سیب زمینی معتبری را پیدا کنید، که بتواند این محصول را به میزانی که نیاز دارید برای شما تامین کند.

بازار سیب زمینی ایران می تواند شما را برای خرید سیب زمینی آجیبا کمک کند. خرید سیب زمینی آجیبا از این جا به آسانی امکان پذیر است. شما می توانید با ما تماس بگیرید. به شما کمک می کنیم تا سیب زمین های مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنید.

بازار خرید سیب زمینی
بازار خرید سیب زمینی

فروشنده معتبر انواع سیب زمینی ایرانی

فروشندگان در دنیای امروز بسیار زیاد شده اند. زیرا فروشندگی شغلی است که می تواند در مدت زمانی کم سود خوبی را داشته باشد. فروشندگان زحمتی برای تولید کالا نیز ندارند. آن ها همواره به خریداران کمک می کنند  تا محصولات مورد نیاز خود را با قمیت خیلی معقولی خریداری کنند.

امروزه فروشنده سیب زمینی خیلی زیاد است. اما فروشنده ای خوب است که همواره بتواند سیب زمینی را به مقدار مورد نیاز برای تمامی مشتری ها تامین کند. او باید بتواند کیفیت سیب زمینی را در بار خود حفظ کند. یا به عبارتی همواره یک مدل خاص از سیب زمینی را تامین کند.

بعضا بسیاری از مشتری ها شکایت می کنند که از فروشنده ای یک بار را خریداری کرده اند که سیب زمینی هایش کیفیتی مشابه نمونه را نداشته اند. هم چنین دیده شده است که آن ها از مدل های مختلف سیب زمینی برای مشتری فرستاده اند.

برای مثال مشتری سفارش خرید سیب زمینی آگریا را داده است. اما فروشنده سیب زمینی مارفونا برای او فرستاده است. چنین اتفاقاتی همیشه برای خریداران سیب زمینی خیلی دردسر ساز می باشد.

سیب زمینی راموس

مشخصات سیب زمینی آجیبا در یک نگاه

دوره رشد  نیمه زودرس
شکل غده گرد تا بیضی
اندازه غده     بزرگ
چشمهای سطحی  نسبتا عمیق
رنگ پوست  زرد
رنگ گوشت     زرد روشن
نحوه عملکرد     بالا
قابلیت انبارداری  متوسط خوب
نوع بافت غده   تقریبا نرم
ماده خشک   متوسط
نوع مصرف   تازه خوری

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.