ارقام سیب زمینی

مشخصات سیب زمینی آگریا

مشخصات سیب زمینی آگریا یکی از شناخته شده ترین رقم های سیب زمینی در ایران به شمار می آید. این رقم سیب زمینی، خرید خوبی را در بازار سیب زمینی دارد. از این رو فروش سیب زمینی آگریا به آسانی امکان پذیر است.

کشاورزان تمایل زیادی دارند تا آگریا را کشت کنند. اگریا را می توان یکی رقمی به شمار آورد که بیشترین میزان کشت را در ایران به خود اختصاص داده است. در ادامه این مطلب به بیان مشخصاتی پرداخته می شود که سبب شده است سیب زمینی آگریا بسیار پرطرفدار شود.

سیب زمینی آگریا
مشخصات سیب زمینی آگریا

معرفی مشخصات کامل سیب زمینی آگریا

هر سیب زمینی نام خاصی دارد. انواع سیب زمینی خواص مخصوص به خود را دارا می باشند. از این رو اگر شما قصد کشت این محصول را دارید باید اطلاعات کاملی درباره آن داشته باشید.

هم چنین در بازار سیب زمینی برای این که بتوانید خرید سیب زمینی را با بهترین قیمت سیب زمینی انجام دهید، لازم است تا اطلاعاتی درباره ارقام سیب زمینی بدست آورید. 

سیب زمینی مناسب چیپس چه ویژگی هایی دارد
دوره رشد نژاد اگریا

دوره رشد نژاد اگریا

سیب زمینی آگریا یکی از رقم هایی به شمار می آید که نیمه دیررس می باشد. این سیب زمینی دوره خواب طولانی نیز دارد. این مورد را می توان یک نکته منفی برای آن به شمار آورد. زیرا کشاورز مجبور است تا آن را دیرتر برداشت کند.

نگهداری طولانی تر در مزرعه خودش هزینه بر است. یکی از مهم ترین هزینه های آن، زمان می باشد.

گسترش شاخ و برگ گیاه آگریا 
گسترش شاخ و برگ گیاه آگریا

گسترش شاخ و برگ گیاه آگریا 

حجم گیاه آگریا متوسط می باشد. برگ های این مدل بزرگ هستند. ساقه های آن حالتی نیمه ایستاده داشته و کمی از یکدیگر فاصله دارند. شاخ و برگ ها رشد خوبی دارند. برگ های آگریا در مقایسه با سیب زمینی مارفونا باریک تر هستند. رنگ برگ های آن سبز تیره می باشند.

تعداد ساقه ها قطور، زیاد مشاهده می شود. هم چنین می بینید که آن ها تا حدودی چهارگوش، نسبتا کرکدار و کبود رنگ می باشند. تعداد گل های این رقم زیاد می باشند. شما می توانید گل های گیاه آگریا را با رنگ سفید مشاهده نمایید. این موارد مشخصات سیب زمینی آگریا بود که در ظاهر شاخ و برگ آن قابل مشاهده است. 

رنگ پوست و گوشت سیب زمینی
رنگ پوست و گوشت سیب زمینی

رنگ پوست و گوشت سیب زمینی 

یکی از عواملی که روی قیمت سیب زمینی تاثیر می گذارد، رنگ پوست و گوشت سیب زمینی می باشد. خرید سیب زمینی هایی که رنگ پوست و گوشت آن ها زرد می باشد، در بازار سیب زمینی ایران بیشتر است. 

طبق مشخصات سیب زمینی آگریا رنگ های گوشته و پوسته کاملا زرد می باشند. از این رو مشتری های زیادی در بازار مصرف دارد. 

سیب زمینی فونتانه
مشخصات سیب زمینی آگریا : شکل غده، چشم ها و اندازه

مشخصات سیب زمینی آگریا : شکل غده، چشم ها و اندازه 

شکل غده، چشم ها و اندازه جزو مشخصات سیب زمینی آگریا به شمار می آید. اگریا رقمی می باشد که به شکل بیضی کشیده می باشد. اندازه غده های آن بزرگ هستند که می تواند برای کشت مناسب باشد.  عمق چشم های آن کم می باشد و پوستی نسبتا صافی دارد. 

فروش انواع سیب زمینی
میزان عملکرد و برداشت طبق مشخصات سیب زمینی آگریا

میزان عملکرد و برداشت طبق مشخصات سیب زمینی آگریا 

بررسی مشخصات سیب زمینی آگریا به شما کمک می کند تا در بازار سیب زمینی موفق تر عمل کنید. قیمت سیب زمینی برای این که بتوانید سود بیشتری را کسب کنید، مهم است. اما عامل دیگری که می تواند برای کشاورزان مهم باشد، میزان برداشت آن ها می باشد. 

طبق آمار مشخصات سیب زمینی آگریا، تعداد غده ها کم می باشند. اما غده های آن خیلی درشت هستند.

از این رو غده های تخم مرغی و کشیده آگریا می تواند سود خیلی خوبی را برای کشاورزان داشته باشد. از طرفی برند سیب زمینی آگریا شهرت خیلی خوبی دارد. این عامل نیز سبب افزایش قیمت سیب زمینی آگریا می شود. 

بهترین روش برای درست کردن چیپس
نوع مصرف سیب زمینی آگریا

نوع مصرف سیب زمینی آگریا 

نوع مصرف یکی از مهم ترین مواردی است که همواره در زمان کاشت سیب زمینی باید مورد بررسی قرار گیرد. شما باید بدانید که واقعا برای چه به سیب زمینی نیاز دارید. آیا فقط برای تازه خوری و خوراکی خانگی، آن را می خواهید. 

آیا برای شما مهم است که بتوان از سیب زمینی برای مصرف های دیگر از قبیل تولید چیپس، فرنچ فرایز و سرخ کرده از آن استفاده کرد. 

فروش سیب زمینی همواره تحت تاثیر نوع مصرف آن می باشد. خریداران سیب زمینی در بازار برای رقم هایی که برای تولید چیپس به کار می روند، پول بیشتری را پرداخت می کنند. 

از این رو بسیاری از کشاورزان همواره تلاش می کنند تا سیب زمینی هایی را کشت نمایند که برای تولید چیپس استفاده می شوند. زیرا در این صورت با فروش سیب زمینی خود سود بیشتری را بدست می آورند. 

سیب زمینی آگریا از جمله مدل هایی می باشد که برای تولید چیپس و سیب زمینی سرخ کرده به کار می رود. از این رو کشاورزان تمایل بیشتری برای کشت آن دارند. 

تاثیر قدمت سیب زمینی روی کیفیت چیپس
مشخصات سیب زمینی آگریا برای انبارداری

مشخصات سیب زمینی آگریا برای انبارداری 

خاصیت انبارداری یکی از مهم ترین مشخصه هایی به شمار می آید که همواره برای انتخاب رقم سیب زمینی همواره مورد بررسی قرار می گیرد. رقم هایی بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرند که خاصیت انبارداری بیشتری دارند. 

رقم آگریا دارای بافت نیمه خشکی می باشد و همین عامل نیز سبب شده تا انبارداری خیلی خوبی داشته باشد.

سیب زمینی آگریا را می توانید برای مدت طولانی انبار کنید، و سپس زمانی که قیمت افزایش یافت برای فروش سیب زمینی اقدام کنید. 

ویژگی جوانه اسپونتا
ویژگی های جوانه غده آگریا

ویژگی های جوانه غده آگریا 

جوانه یکی از مواردی است که برای هر سیب زمینی مورد بررسی قرار می گیرد. دقت کردن به جوانه سبب می شود تا بتوانید با برنامه ریزی بهتر، حتی کمی میزان برداشت خود را افزایش دهید. 

جوانه آگریا بزرگ و استوانه ای شکل است. کرک های زیادی در آن روی پایین جوانه مشاهده می کنید. نوک جوانه ها نیز کاملا به رنگ بنفش قابل مشاهده است. 

پیش بینی قیمت سیب زمینی در سال 99
خرید سیب زمینی آگریا در بازار سیب زمینی ایران

خرید سیب زمینی آگریا در بازار سیب زمینی ایران 

خرید سیب زمینی همواره مشکلات خاص خود را دارد. ارتباط گرفتن با تولید کنندگانی که بتوانند سیب زمینی آگریا را به صورت کاملا مستقیم برای خریداران تامین کنند، خیلی کار دشواری است. 

زیرا آن ها نمی توانند به راحتی آن ها را پیدا کنند. در بسیاری موارد نیز آن ها می خواهند تا محصولات خود را با قیمتی بالاتر برای فروش عرضه کنند. 

در این گونه موارد ارتباط گرفتن با کسی که فروشنده سیب زمینی می باشد، می تواند برای کسی که قصد خرید سیب زمینی را دارد، خیلی مفید باشد. 

فروشندگان سیب زمینی می توانند انواع سیب زمینی را که به آن نیاز دارید، با قیمت خیلی خوبی برای تمامی خریداران تامین نمایند. از طرفی امکان خرید با حداقل قیمت از آنها همواره وجود دارد. 

مشخصات سیب زمینی آگریا در یک نگاه

مشخصات سیب زمینی آگریا

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
انواع سیب زمینی بازار سیب زمینی بازار سیب زمینی ایران خرید سیب زمینی سایت بازار سیب زمینی ایران سیب زمینی آگریا فروش سیب زمینی مشخصات سیب زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن