خرید و فروش سیب زمینی

5 راه فروش سیب زمینی در بازار برای کشاورزان

5 راه فروش سیب زمینی در بازار به کشاورزان کمک می کند تا بهترین راه های فروش سیب زمینی خویش را پیدا کنند. یکی از محصولات مورد علاقه بسیاری از کشاورزان ایرانی برای کشت، سیب زمینی است. که یکی از محصولات سنتی به شمار می رود و سود نسبتا خوبی را به آن ها می دهد. آن ها سیب زمینی را دوست دارند. اشکال ، اندازه ها و رنگ های متنوعی وجود دارد که همگی سیب زمینی هستند. سیب زمینی های با پوست زرد و قهوه ای را همگی می شناسید. اما سیب زمینی هایی با پوست قرمز نیز وجود دارند. کشاورزی سیب زمینی عشق می خواهد. با سیب زمینی می توانید انواع غذاهای بسیار خوش مزه را در آشپزخانه خود بپزید. کشت سیب زمینی در ایران ریسک زیادی دارد. کشاورزان سیب زمینی به خوبی می دانند که برای این که بتوانند سود خیلی خوبی را از فروش سیب زمینی بدست آورند، باید باهوش باشند. در غیر اینصورت کشت سیب زمینی برای آن ها سودی نخواهد داشت. زیرا می تواند فضای زیادی را در اختیار بگیرد اما پول زیادی را به آن ها ندهد.

یک خبر خوب برای تمامی کشاورزانی که در ایران سیب زمینی را کشت می کنند. این است که آن ها می توانند، تمام سیب زمینی های خود را کشت و برداشت کنند و آن ها را نیز بفروشند. سیب زمینی ها را می توان از روش های مختلفی برای فروش عرضه کرد. در اینجا 5 راه فروش سیب زمینی در بازار بیان می شود:

1. سیب زمینی تازه بفروشید

سیب زمینی های تازه  اولین سیب زمینی است که شما آن را از دل خاک بیرون می آورید. این سیب زمینی های تازه می توانند کوچک یا بزرگ باشند. اما به طور معمول اندازه های کوچکی دارند. سیب زمینی ها را با دقت زیادی بشویید. زیرا پوست سیب زمینی های تازه خیلی نازک و حساس است. به همین دلیل شستشوی سیب زمینی ها باید بسیار ملایم باشید، زیرا کبودی یا خراشیدن آنها آسان است. برای بازاریابی سیب زمینی تازه، ظرف ها را پر کنید، و برای فروش آن ها برنامه ریزی کنید و فروش آن ها را ببینید. در خرده فروشی، سیب زمینی تازه را در بسته های کوچک بگذارید اما مطمئن شوید که آنها را به عنوان “سیب زمینی تازه” معرفی می کنید، زیرا در بین مواد غذایی جذابیت خاصی دارد.

فروش سیب زمینی
بازار سیب زمینی

2. فروش سیب زمینی های کوچک

سیب زمینی های کوچک برای استفاده در  بسیاری از رستوران ها از نظر اندازه برای کباب کردن مناسب هستند. بنابراین در محدوده توپ گلف فکر کنید. مانند سیب زمینی های تازه، بهترین راه برای فروش آنها این است که بر خلاف فله، آنها را در ظروف بسته بندی برای فروش در بازار عرضه کنید. طبق تحقیقاتی که در سطح بازار جهانی انجام شده است، مردم به طور کلی به خرید کالاهای بسته بندی شده تمایل دارند.

انواع سیب زمینی
بازار سیب زمینی

3. آنها را در گونی ها بفروشید

همانطور که از دو گزینه فوق مشهود است. بسته بندی در فروش از اهمیت بالایی برخوردار است. ما اغلب می دانیم که داشتن سیب زمینی های تمیز شده ما در نوعی ظروف یک روش عالی برای جذب مشتری و خرید آنها است. حتی اگر ممکن است به طور خاص سیب زمینی به بازار نیامده باشند. این ممکن است با سیب زمینی های بزرگ دشوار باشد، زیرا آنها معمولاً به راحتی در سبد های کوچک قرار نمی گیرند. اما کیسه هایی وجود دارد که  خرید عمده آنها مقرون به صرفه است. اطمینان حاصل کنید که قیمت شما نشانگر هزینه واقعی است.

فروش سیب زمینی فله ای
بازار سیب زمینی

4. بصورت عمده بفروشید

یک روش ساده برای فروش سیب زمینی فله ای است. به میزان کیلویی که مشتری سیب زمینی می خواهد، آن را وزن می کنید و به او تحویل می دهید. یکی از مزیت های که سیب زمینی دارد این است که مردم با استفاده از آن غذاهای زیادی درست می کنند. آن ها در پخت بسیار ی از غذاهای خود از سیب زمینی استفاده می کنند. تقاضای همیشگی برای سیب زمینی می تواند تاثیر مثبتی در فروش شما داشته باشد.

کشاورزی سیب زمینی
بازار سیب زمینی

5. محصولات سیب زمینی با ارزش افزوده را تهیه کنید

سیب زمینی یک ماده غذایی عالی است، یک ایده که من داشته ام سیب زمینی سرخ کرده است. این به نظر می رسد کمی احمقانه است، اما سیب زمینی سرخ شده یخ زده واقعاً خوب است. این موضوع به نحوه یخ زدن بر روی نشاسته ها مربوط می شود. اما اگر به آشپزخانه تجاری دسترسی داشتید، از لحاظ تئوری می توانید سیب زمینی سرخ شده یخ زده را از یک خنک کننده بفروشید. در این صورت شما می توانید درآمد قابل توجهی را از فروش سیب زمینی های خود بدست آورید. شما می توانید از انواع سیب زمینی ها برای این کار استفاده کنید. واقعاً اگر شما یک کشاورز جاه طلب هستید و از وسایل تهیه غذای زیادی استفاده می کنید، سیب زمینی پتانسیل زیادی دارد.

Sales Manager: +989114240950

Office Number:+98173328952

WhatsApp Number:+989114240950

email address: info@patato.ir

برچسب ها
انواع سیب زمینی بازاریابی سیب زمینی سیب زمینی تازه فروش سیب زمینی فروش سیب زمینی فله ای کشاورزی سیب زمینی کشت سیب زمینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن